Chata Rokle

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0080

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Rokle - podrobný popis

Komfortní 4 pokojová chata (cca 120 m2) pro 8 osob na velkém oploceném pozemku (2500 m2) leží cca 200 m od pláže. V přízemí se nachází velká obývací hala (30 m2) se sedacím a jídelním koutem, TV+SAT a krbem. V kuchyni je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, remoska a el. konvice (v kuchyni teče pouze studená voda). Komora. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. V horním patře jsou tři ložnice: 1/ (16,4 m2) s manželskou postelí a válendou; vstup na balkon, 2/ (16,4 m2) se 4 válendami; vstup na balkon a 3/ (3,2 m2) s 1 lůžkem. K dispozici je dětská postýlka. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Nekuřácký objekt. Terasa s posezením, slunečníkem a grilem. V sousedním areálu rekreačního střediska lze využít volejbalové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky a ohniště. Parkování na oplocené zahradě. Povolena jsou pouze malá psí plemena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za popl. 70,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,- Kč. Poplatek za dřevo. Závěrečný úklid 500,-Kč v případě, že host neuvede objekt do původního stavu. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rokle je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Rokle

Chatová osada Rokle leží u Brněnské přehrady v krásném lesnatém okolí. Chata leží cca 200 m od pláže s kiosky. V blízkosti (1-4 km) jsou další upravované pláže (neručíme za kvalitu vody, jedná se o přírodní nádrž), tenisová hřiště, půjčovna loděk a šlapadel, krytý bazén, značené turistické i cyklistické stezky. Možnost výletů parníkem. Brněnská přehrada je také oblíbeným cílem rybářů. Povolenka (cca. 300,-Kč/týden) lze zakoupit v místní restauraci (0,4 km). Golf v Rozdrojovicích (10 km). Nákupy (5 km), restaurace (0,4 km) v místě. Další možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití v Brně (centrum cca 12 km). Turistické cíle: hrad Veveří, Brno (hrad Špilberk, vila Thugendhat, Stará radnice, muzea a galerie, Zoo, GRAND PRIX), CHKO Moravský kras (propast Macocha, Punkevní, Sloupsko-Šošůvské jeskyně), zámky Lysice, Rájec-Jestřebí, Boskovice, Lednice, Valtice, klášter v Předklášteří u Tišnova s proslulou bránou Porta coeli, Slavkovské bojiště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rokle

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Brněnské přehradě (200 m)
Rybaření v okolí Brněnská přehrada je oblíbeným cílem rybářů. Povolenka (cca. 300,-Kč/týden) lze zakoupit v místní restauraci (0,4 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (do 2 km)
Golf v okolí Golf v Rozdrojovicích (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Brně (5 km)

Dotazy k pronájmu chaty Rokle 22× Položit dotaz

Vloženo: 4.2.2013

Dle popisu v kuchyni není teplá voda a co v koupelně?Jak dlouho je možné chatu rezervovat na termín 13.7.-20.7.2013? Děkuji za odpověď Vyhlídalová
Vážená paní Vyhlídalová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0080 Rokle. Ano, v koupelně je zavedena teplá voda. Předběžně lze chatu rezervovat maximálně 3 pracovní dny. V případě, že máte o předběžnou rezervaci zájem, kontaktujte nás prosím na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 14.1.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli si lze chatu pronajmout třeba na 2 dny ( víkend) a jaká by byla případná cena. Děkuji za odpověď.
Vážená paní Protivová, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0080 Rokle. Víkendové pobyty bohužel nejsou na této chatě možné. Chata se pronajímá pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace