Chalupa Ratiboř

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0503

Pronájem chalupy Ratiboř - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojové podkroví chalupy pro 6 osob se samostatným vchodem a samostatnou částí zahrady. TERASA s posezením. Obytná místnost. 3 ložnice. 2 koupelny. STOLNÍ TENIS. TENISOVÝ KURT 300 m. KOUPÁNÍ v Jindřichově Hradci 6 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Červená Lhota. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

4-pokojové podkroví (ca. 120 m²) chalupy pro 6 osob se samostatným vchodem a samostatnou částí zahrady (1800 m²). Vchod přes terasu s posezením a přenosným grilem. Dlouhá chodba. Obytná místnost (40 m²) je vybavena dvěmi sedacími soupravami, TV, kazetovým magnetofonem; vstup na balkon s výhledem do okolí. V kuchyni (10 m²) je k dispozici el. i plynový sporák (7 varných jednotek, 2 trouby), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. gril a el. konvice. 2x samostatné WC s umyvadlem. 2 koupelny: 1/ se sprchovým koutem, 2/ s vanou - bojler – 200 l. 3 ložnice: 1/ a 2/ (15 m²) s manželskou postelí, 3/ (14 m²) s rozkl. gaučem pro 2 osoby. Schodiště do přízemí do místnosti se stolním tenisem. El. topení. Nekuřácký objekt. Upozornění: v části podkroví je snížený strop. Na oploceném pozemku je k dispozici ohniště. Oplocené parkování nebo v garáži. Přízemí obývá majitel.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. i plynový sporák (7 varných jednotek, 2 trouby), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. gril a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Ratiboř je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Ratiboř

Tichá vesnička Ratiboř leží v krásné krajině jižních Čech v CHKO Třeboňsko, asi 6 km od Jindřichova Hradce. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale zároveň k projížďkám na kole i vycházkám do přírody. Koupání v Jindřichově Hradci (6 km) na koupališti s tobogánem nebo okolních rybnících (od 1 km). Tenisové kurty (0,3 km) v místě. Posilovna, krytý bazén, vyhlídkové lety a bowling v Jindřichově Hradci (3 km). Jízda na koni v Jemčině (6 km). Golf v Nové Bystřici (25 km). Restaurace v místě (2 km), nákupy v Roseči (2 km). Turistické cíle: historické město Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Národní muzeum fotografie Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), zámek Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, zřícenina hradu Landštejn, historická města Telč, Slavonice, Třeboň, Tábor, České Budějovice, Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

Třeboň (29 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ratiboř

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Ratiboř Položit dotaz

Vloženo: 29.3.2008

Dobrý den, měli bychom zájem o rekreaci v tomto objektu v termínu od 16.8.2008 do 21.8.2008, což není celý týden. prosím o odpověď zda je možno si i takto v tomto termínu chalupu zarezervovat.

Děkuji Petr Lichý
V hlavní letní sezóně bohužel nelze chatu či chalupu zarezervovat na kratší dobu než 7 nocí.

Vloženo: 4.3.2008

je možné ubytovat se ve vaší chalupě na 4 noci,
od 7.5.-11.5 2008? Jsme tři manželské páry.děkuji za odpověď Veselá
Bohužel, na chalupě 0503 Ratiboř jsou majitelem povoleny pouze týdenní turnusy od soboty do soboty.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace