Apartmán Radošovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0516

Pronájem apartmánu Radošovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně vybavené 1. patro rodinného domu pro 4 osoby na konci obce. Obytná místnost. Kuchyně. 2 ložnice. ZAHRADA: venkovní posezení, gril. KOUPÁNÍ na řece Volyňce na jezu 0,4 km nebo ve Strakonicích 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …). CENA od 7.392,-Kč/objekt/týden.

Pěkně vybavené 1. patro rodinného domu (ca. 100 m2) pro 4 osoby v tiché ulici na konci obce. Společný vchod. Schodiště. Uzamykatelný vchod v 1. patře. Předsíň. Obytná místnost (26 m2) je vybavena sedací soupravou a TV; vstup na balkon s pěkným výhledem do okolí. V kuchyni (11 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, toustovač, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s vanou a WC. 2 ložnice: obě (19 m2) s manželskou postelí. Na oplocené zahradě (300 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Zahrada je spoluužívána s majitelem. 1 oplocené parkovací místo (po domluvě). Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, toustovač, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení možno zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Radošovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Radošovice

Malá obec Radošovice leží v blízkosti známého jihočeského města Strakonice. Mírně zvlněná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání v místě v řece Volyňce na jezu (0,4 km) nebo ve Strakonicích (3 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna ve Strakonicích (3 km). Jízda na koni v Předních Zborovicích (2 km). Rybaření na řece Otavě (3 km). Nákupy a restaurace (3 km). Turistické cíle: město Strakonice s hradem, historické město Písek (nejstarší kamenný most v ČR, zříceniny hradů Rábí, Velhartice, hrad Kašperk, Zvíkov, zámky Blatná, Vimperk, město Sušice (štítové domy na náměstí, Muzeum Šumavy), město Klatovy (Černá věž, katakomby a barokní lékárna), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), NP Šumava (Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Radošovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Radošovice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Radošovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace