Chata Prostřední Bečva

6 ložnic
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 18 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1914

Rodinná dovolená

Novinka 2019

Chata na víkend


Pronájem chaty Prostřední Bečva - podrobný popis

Kompletně zrekonstruovaná 6-pokojová chata (cca. 180 m2) leží na malebném místě u lesa v chatové rekreační oblasti na okraji obce Prostřední Bečva a nabízí pronájem pro max. 18 osob. Vstup do zádveří. Následuje schodiště do přízemí a chodba. V přízemí se nachází obytná kuchyně, 3 samostatné ložnice, koupelna a samostatné WC. V obytné kuchyni je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, presovač, el. konvice, jídelní kout, sedací souprava, TV a HI-FI. Koupelna v přízemí disponuje sprchovým koutem a umyvadlem - bojler 200 l. Ložnice v přízemí jsou zařízeny následovně: 1/ s dvojlůžkem a umyvadlem, 2/ s dvojlůžkem, patrovou postelí a umyvadlem a 3/ se 2 lůžky, patrovou postelí a umyvadlem. Z chodby pokračuje schodiště do patra. Tam se nachází druhá obytná kuchyně, druhá koupelna, druhé samostatné WC a 3 další ložnice. V obytné kuchyni je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, sedací souprava, TV a HI-FI. Koupelna v patře disponuje sprchovým koutem a umyvadlem - bojler 200 l. Ložnice v patře jsou zařízeny následovně: 1/ s dvojlůžkem a umyvadlem, 2/ s dvojlůžkem, patrovou postelí a umyvadlem a 3/ s dvojlůžkem a umyvadlem. V suterénu chaty je umístěn sprchový kout a samostatné WC. El. topení (stropní infra panely). Nekuřácký objekt. Na velkém neoploceném pozemku (3000 m2) mohou hosté využít travnaté hřiště (síť k dispozici), ruské kuželky, venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Pro děti je připravena houpačka, skluzavka a pískoviště. Možnost úschovy jízdních kol a lyží. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 shodně vybavené kuchyně: el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (2 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Prostřední Bečva je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od září do listopadu 2024.

S předstihem si můžete plánovat také víkendový pobyt na chatě na jaře 2025.

Chata  Prostřední Bečva je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 6 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Prostřední Bečva

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Prostřední Bečva

 • Horská obec Prostřední Bečva leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd cca. 12 km východně od známého valašského turistického centra Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Pustevny, Radhošť, Kněhyně, Čertův Mlýn, Velký Javorník s rozhlednou, Jezerné, Soláň, Kohútka, Martiňák, Podolanky, Lysá hora) nebo k cykloturistice (cyklostezka Bečva). Na své si přijdou houbaři i sběrači lesních plodů. V zimě lze v okolí využít služeb několika lyžařských středisek. Koupání na koupalištích v místě (2 km), v Rožnově pod Radhoštěm (12 km) a na Hutisku-Solanci (6 km) nebo na přehradě na Horní Bečvě (6 km). Krytý bazén, posilovna a jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (12 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Golf na Dolní Bečvě (10 km). Rybaření na přehradě na Horní Bečvě (6 km). Restaurace (2 km) a nákupy (2,5 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina; Jurkovičova rozhledna, Pivní lázně
 • Pustevny - turistické středisko, lanovka z Trojanovic, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče, vyhlídka Cyrilka, rozhledna a visutá stezka Valaška
 • památná hora Radhošť - socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898
 • Horní Bečva - rozhledna Súkenická
 • Staré Hamry - pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy básně Petra Bezruče
 • Ostravice - Slezské zemské muzeum – Srub Petra Bezruče
 • Velké Karlovice - dřevěný barokní kostel Panny Marie Sněžné, Karlovské muzeum, rozhledna Miloňová
 • Karolinka - Muzeum Sklářství
 • Frenštát pod Radhoštěm - skokanský areál Jiřího Rašky
 • Hukvaldy - zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka
 • Kopřivnice - Technické muzeum Tatra, rozhledna Bílá hora, Lašské muzeum
 • Štramberk - lidová architektura, hradní věž Trúba, jeskyně Šipka, Muzeum malíře Zdeňka Buriana
 • Valašské Meziříčí - zámek, hvězdáran
 • Hodslavice - rodný domek Františka Palackého

Lyžování v okolí

 • Lyžařská střediska v katastru obce Horní Bečva (od 8 km) (610 – 740 m. n. m.): tvoří je několik menších lyžařských areálů např. U Sachovy studánky, Solisko nebo Rališka. Jedná se o lehké až středně těžké sjezdovky, některé jsou osvětleny a uměle zasněžovány. Nejblíže z nich se nachází skiareál Rališka: 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 1,8 km.
 • Pustevny (620 – 1095 m. n. m.): 1 lanovka, 49 km udržovaných běžeckých tratí, půjčovna sněhoběžek a běžeckých lyží, skiservis. Trasa pro sněhoběžky vede od horní stanice lanovky po tzv. Knížecí cestě (5,8 km) ke spodní stanici lanovky.
 • Bílá (17 km) (518 - 774 m. n. m): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 5,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 76 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Prostřední Bečva

Cyklotrasy v okolí Přes Prostřední Bečvu vede známá cyklostezka Bečva.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v místě (2 km), v Rožnově pod Radhoštěm (12 km) a na Hutisku-Solanci (6 km) nebo na přehradě na Horní Bečvě (6 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě na Horní Bečvě (6 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (12 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km).
Golf v okolí Golf na Dolní Bečvě (10 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (12 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Prostřední Bečva: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Vsetín, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Prostřední Bečva Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Prostřední Bečva nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Prostřední Bečva Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace