Chata Proseč - Záboří

1 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1109

Chata na víkend


Pronájem chaty Proseč - Záboří - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nová pěkně zařízená 1-pokojová chatka pro 4 osoby na polosamotě u VÝBĚHU S KOŇMI. Pokoj s patrovou postelí a lůžkem s přistýlkou. Kuchyňka. Koupelna. TERASA s venkovním posezením. JÍZDA NA KONI PŘÍMO U CHATY: možnost výuky jízdy na koni, vyjížďky na bryčce. CYKLOTURISTIKA. PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ 5 km. CENA od 7.252,-Kč/objekt/týden.

Nová pěkně zařízená 1-pokojová chatka (20 m2) pro 4 osoby se nachází na polosamotě v zadní části pozemku majitele u výběhu s koňmi. Vstup přes malou terasu s venkovním posezením. Pokoj (14 m2) je vybaven patrovou postelí, lůžkem s vysunovací přistýlkou, stolečkem, 4 židličkami a rádiem. V kuchyňce je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička a el. konvice. Na požádání dodá majitel mikrovlnnou troubu a remosku. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 15 l (rychlý ohřev). El. přímotop. Nekuřácký objekt. K chatce náleží částečně ohrazený pozemek (450 m2), který se nachází v zadní části pozemku jezdecké stanice majitele. K dispozici je přenosný gril, je možno využít také stolní tenis. U majitele, který vlastní jezdeckou stanici s koňmi, lze domluvit možnost výuky jízdy na koni i vyjížďky na bryčce. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Proseči (2 km)

Popis objektu majitelem

Návštěvu a pobyt u nás na malé koňské farmě s ubytováním v nové dřevěné chatě doporučujeme všem, kdo mají rádi pobyt v přírodě, líbí se jim zvířata a chtějí se s nimi blíže seznámit. U našich sousedů je možné vidět chov ovcí, krav, pštrosů, koz ap. Přímo u nás je možnost projížďky na koni, výuka jízdy pro úplné začátečníky, nebo jenom povodění na jízdárně. Pořádáme vyjížďky na koni do okolí, třeba i celodenní. Na výlet se můžete vydat i v bryčce, kterou táhne pár krásných koní (Izabel). Krajina kolem nás je velice pěkná, farma je na klidném místě na polosamotě. Při dobré viditelnosti je od nás vidět Orlické hory, Krkonoše někdy i Ještěd. V okolí se nachází několik rozhleden, nejbližší je asi 2 km Terezka. Nedaleko od nás je přírodní rezervace Toulovcovy Maštale, což jsou pískovcové útvary na ploše 1083 ha. V okolních borových lesích je možnost sběru hub a nepřeberného množství borůvek. Město Proseč, pod které spadáme, zajišťuje veškeré základní služby (stravování, pošta, banka, lékárna, lékař apod.). Na výlet bychom doporučili např.návštěvu zámku Nové Hrady vzdálený asi 10 km od chaty nebo město Litomyšl s krásným zámkem a zachovalým historickým středem a města Vysoké Mýto, Polička, Hlinsko se spoustou dalších pozoruhodností (např. skanzen Veselý Kopec nedaleko Hlinska). Celým okolím vedou značené cyklostezky.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Proseč - Záboří je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Proseč - Záboří

Městečko Proseč s místní částí Záboří leží v severní části Českomoravské vrchoviny na úpatí Žďárských vrchů nedaleko známé přírodní rezervace Toulovcovy Maštale asi 17 km severozápadně od Poličky. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na přírodním koupališti v Boru u Skutče (5 km) nebo na koupališti ve Skutči (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Poličce (17 km) nebo v Hlinsku v Čechách (18 km). Jízda na koni v místě přímo u chaty. Koně chová sám majitel chaty, který nabízí možnost výuky jízdy na koni i vyjížďky na bryčce. Golf ve Svratce (17 km). Restaurace a nákupy v Proseči (2 km). Turistické cíle: Proseč (Muzeum dýmek), Toulovcovy Maštale (přírodní rezervace s pískovcovými útvary jako např. Kupadla, Kazatelna, Kolumbovo vejce), Střítežská rokle (přírodní rezervace), Zderaz (pískovcové sklepy), Košumberk (hrad), Nové Hrady (zámek s expozicí nábytkového umění a Muzeem cyklistiky), rozhledny - Borůvka, Terezka a Toulovcova rozhledna, Ležáky (památník obětem vypálení obce za 2. světové války), Litomyšl (zámek - památka UNESCO, každoročně v červnu se zde koná mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl), Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Veselý kopec (Skanzen – Soubor lidových staveb Vysočina), Hlinsko (Betlém – Soubor lidových staveb Vysočina), CHKO Žďárské vrchy.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Proseč - Záboří

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Boru u Skutče (5 km) nebo koupaliště ve Skutči (12 km).
Jízda na koni v okolí Přímo u chaty. Koně chová sám majitel chaty, který nabízí možnost výuky jízdy na koni i vyjížďky na bryčce.
Tenis v okolí Tenisové kurty v Poličce (17 km)
Golf v okolí Golf ve Svratce (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Poličce (17 km)

Dotazy k pronájmu chaty Proseč - Záboří Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Proseč - Záboří nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace