Chata Potůčník

4 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 12 osob
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0663

Pronájem chaty Potůčník - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 6-pokojová chata pro 8-12 osob v malé horské osadě. 2 obytné místnosti. 2 kuchyně. 2 koupelny. 4 ložnice. HERNA: STOLNÍ TENIS, ŠPRTEC, šipky. ZAHRADA: sauna, 2x venkovní posezení. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ ve Velkých Losinách 22 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: jeskyně Na Pomezí. CENA od 14.770,-Kč/objekt/týden.

Zděná 6-pokojová chata (130 m2) pro 8-12 osob s oplocenou zahradou (400 m2) v malé horské osadě. Vstup po venkovním schodišti do 1. patra. 1. patro: V kuchyni (15 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny a TV. Koupelna s vanou a sprchovým koutem – bojler 200 l. Samostatné WC. Průchozí ložnice (17 m2) s dvojlůžkem a sedacím koutem. Ložnice (14 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon. Po venkovním schodišti se dále pokračuje do podkroví. Podkroví: Vstupní průchozí obytná místnost (15 m2) je vybavena posezením, TV a otevřenou galerií se 2 matracemi (galerie je přístupná po příkrém žebříku, snížený strop). V průchozí kuchyni (15 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a otevřená galerie se 2 matracemi (galerie je přístupná po příkrém žebříku, snížený strop). Koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Ložnice (10 m2) se 2 lůžky. Ložnice (25 m2) s dvojlůžkem a krbovými kamny. V přízemí chaty se nachází herna se stolním tenisem, šprtcem a šipkami. Topení el. a na tuhá paliva. Na oplocené zahradě se nachází sauna, 2x venkovní posezení a přenosný gril. Na přidruženém pozemku, který je společný se sousedním objektem, jsou k dispozici kuželky, petanque, houpačka, posezení a krb. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Dřevo a brikety za poplatek.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Potůčník je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Potůčník

Malá osada Potůčník leží ca. 15 km severně od Šumperka. Hornatá krajina Jeseníků nabízí ideální podmínky k turistice cykloturistice nebo k odpočinku, na podzim k houbaření. Koupání na termálním koupališti ve Velkých Losinách (22 km) nebo v Šumperku (22 km). Tenisové kurty v Hanušovicích (5 km). Krytý bazén, posilovna, minigolf v Šumperku (22 km). Restaurace a nákupy v Hanušovicích (5 km). Turistické cíle: horské túry na Červenohorské sedlo, Keprník, Šerák, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků - 1491 m. n. m.); přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, renesanční zámek, lázeňský areál a papírna z počátku 16. století (technická památka) ve Velkých Losinách, krasová jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, město Šumperk, zámek v Javorníku, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Lázně v okolí

Velké Losiny (22 km): léčba nervových a pohybových nemocí; termální koupaliště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Potůčník

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Potůčník Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Potůčník nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace