Chata Posudov

4 ložnice
Domácí zvíře
Trampolína na zahradě
Maximálně pro 16 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1332

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chaty Posudov - podrobný popis

Pěkně zrekonstruovaná 6-pokojová chata (120 m2) pro 16 osob u lesa na polosamotě jen 1 km od přehrady Lipno. Chata je rozdělena na 2 samostatné stejně vybavené části, které se pronajímají společně jedné skupině hostů. Vnitřní vybavení obou částí chaty je následující: Veranda. Chodba. Obytný pokoj (21 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, krbovými kamny a TV. Z obytného pokoje je vstup do kuchyňky (6 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 100 l. Samostatné WC. Z chodby vede příkřejší schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (19 m2) se 4 lůžky a 2/ (12 m2) se 4 lůžky. Ložnice mají společný balkon. V jedné části je k dispozici stolní fotbal. Topení: el. přímotopy, dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (600 m2) je možno využít trampolínu (průměr 3 m), dětský koutek (houpačky, skluzavka), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Trampolína na zahradě Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 kuchyně: plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 100 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Posudov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Posudov

Chatová oblast Posudov leží v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava, asi 3 km západně od Frymburku. Místo je vhodné nejen pro milovníky dovolené u vody, na své si ale přijdou také turisti, cykloturisti (in-line bruslaři) a houbaři. Koupání, vodní sporty, plavby parníkem, rybaření v Lipenské přehradě (1 km). Aquapark a tenisové kurty ve Frymburku (4 km). Golf a bobová dráha v Lipně nad Vltavou (15 km). Restaurace v místě (1,5 km), nákupy ve Frymburku (4 km). Turistické cíle: krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Schwarzenberský kanál, Plešné jezero), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Lipno nad Vltavou (rozhledna – Stezka korunami stromů), Vyšší Brod (klášter), Rožmberk nad Vltavou (hrad), starobylé město Český Krumlov (zámek, historické centrum, památka chráněna UNESCEM), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Zlatá Koruna (klášter), Holašovice (selská lidová architektura, památka chráněna UNESCEM), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Posudov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Lipenská přehrada (1 km). Aquapark ve Frymburku (4 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Lipenské přehradě (1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Frymburku (4 km)
Golf v okolí Golf v Lipně nad Vltavou (15 km)

Dotazy k pronájmu chaty Posudov Položit dotaz

Vloženo: 12.5.2015

dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je volný týdenní termín na konci srpna

Vážený pane Hepp,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1332 Posudov. Ano, poslední termín v srpnu od 22.8. do 29.8.2015 je předběžně volný. Cena činí 22.596,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie nad 100 kWh a poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes rezervační formulář na našich webových stránkách - rezervační formulář chalupy 1332 Posudov.

Vloženo: 13.4.2015

Dobrý den, prosím o i nformaci, zda máte volnou chalupu k pronájmu v termínu 11.7.-18.7. 2015 a prosím o cenu za 14 osob. Děkuji

Vážená paní Reichová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 1332 Posudov v termínu od 11.7. do 18.7.2015. Termín je předběžně volný. Kompletní ceník najdete zde. Cena činí 22.596,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie nad 100 kWh, poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online prostřednictvím rezervačního formuláře na našich webových stránkách - rezervační formulář chalupy 1332 Posudov.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace