Chalupa Pořín

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Číslo chalupy: 1321

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Pořín - podrobný popis

Pěkně zařízená 5-pokojová chalupa (90 m2) pro 6 až 8 osob v malé tiché obci. Chalupa je opticky rozdělena na 2 části, do obou částí je samostatný vchod ze dvora. První část (přízemí): Veranda. Chodba. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedací soupravou, stolem, židlemi a krbem. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 95 l. Ložnice (25 m2) s dvojlůžkem a TV. Druhá část (podkroví): Chodba. Schodiště do mezipatra, kde se nachází otevřený průchozí prostor (8 m2) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Navazuje prostorná ložnice (25 m2) s dvojlůžkem a kuchyňským koutem (není vybaven nádobím). Z této ložnice je vstup ještě do další samostatné 2-lůžkové ložnice (12 m2). Koupelna s vanou a WC. El. topení (el. přímotopy). Nekuřácký objekt. Na oploceném dvoře (250 m2), na kterém má klient dostatek soukromí, se nachází venkovní posezení a zahradní krb. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady oplocený dvůr
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 300 m.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kladrubech (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie dle skutečné spotřeby. Paušální poplatek za spotřebu vody (350,-Kč/týden). Závěrečný úklid 500,-Kč (platí se pouze v případě, nebude-li chalupa uvedena při odjezdu hosta do původního stavu).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Pořín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Pořín

Vesnička Pořín leží v mírně zvlněné krajině jižních Čech, cca. 16 km východně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za historickými památkami, k vycházkám do přírody i k cykloturistice. Koupání na přírodním koupališti v místě (0,2 km) nebo na koupališti v Chýnově (8 km). Tenisové kurty a posilovna v Chýnově (8 km). Krytý bazén a další sportovní aktivity v Táboře (19 km). Jízda na koni v Kladrubech (5 km). Rybaření na Turoveckém rybníku (12 km). Restaurace v Kladrubech (5 km), nákupy v Chýnově (8 km). Turistické cíle: Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Krátošice (rozhledna Čermákův vrch), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Obrataň (úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice), Kámen (hrad), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských), Kamenice nad Lipou (zámek), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Orlická přehrada, Louňovice pod Blaníkem (výšlap na horu Velký Blaník s rozhlednou, kde dle pověsti spí Blaničtí rytíři).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Pořín

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v místě (0,2 km) nebo na koupališti v Chýnově (8 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Turoveckém rybníku (12 km)
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Kladrubech (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Chýnově (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Chýnově (8 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Pořín Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy PořínSouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace