Chata Polesí

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1057

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Polesí - podrobný popis

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata (60 m2) pro 7 osob v chatové osadě na hrázi místního rybníka u lesa. Vstup do kuchyně (12 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový plynový vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V obytném pokoji (20 m2) se nachází sedací vs. jídelní kout, norská krbová kamna, TV a DVD přehrávač. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l (koupelna je oddělena od kuchyně závěsem). Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (8 m2) se 3 lůžky a pěkným výhledem k rybníku a 2/ (12 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky. V chatě je k dispozici pouze užitková voda. Pitnou (kojeneckou) vodu lze nabrat v lese v místní studánce (cca. 0,4 km od chaty). Vytápění: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Ve sníženém přízemí chaty je k dispozici společenská místnost (samostatný venkovní vchod) s posezením, krbovými kamny, zahradní kuchyňkou (indukční 1-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice) a WC. Na neoplocené zahradě (270 m2) se nachází zastřešené venkovní posezení, krb s udírnou, gril, ohniště a dětský koutek (houpačka, skluzavka, pískoviště). Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Počátkách (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Polesí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Polesí

Chatová osada Polesí se nachází v jihozápadní části Českomoravské vrchoviny 3 km severně od městečka Počátky (20 km jižně od Pelhřimova). Zdejší zvlněná na lesy bohatá krajina láká k procházkám do přírody, nově vybudovanou místní síť cyklostezek využijí cykloturisté, častý výskyt hříbků ve zdejších lesích ocení houbaři. Koupání v rybníku (jen 10 m od chaty) nebo na přírodním koupališti v Polesí (2 km). Tenisové kurty v Polesí (2 km). Krytý bazén a posilovna v Pelhřimově (23 km). Rybaření v okolních rybnících (3 km, pěšky do 1 km). Restaurace a nákupy (3 km) v Počátkách. Turistické cíle: Žirovnice (zámek), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit), Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny), Křemešník (poutní místo s rozhlednou), Roštejn (hrad), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Třešť (expozice betlémů), Jihlava (historické centrum, katakomby, zoologická zahrada), Červená Lhota (zámek), Kámen (hrad), Jindřichův Hradec (zámek, úzkorozchodná železnice).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Polesí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník v místě u chaty (10 m), přírodní koupaliště v Polesí (2 km), krytý bazén v Pelhřimově (23 km)
Rybaření v okolí Rybaření v okolních rybnících (3 km, pěšky do 1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Polesí (2 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Pelhřimově (23 km)

Dotazy k pronájmu chaty Polesí Položit dotaz

Vloženo: 2.1.2012

Dobrý den,
zajímaly by mě schody do podkroví, jak vypadají?Jestli nejsou příliš strmé a děravé. Také bych ráda věděla zda nevadí dva psi?
Děkuji za odpověď
L.Nováková
Vážená paní Nováková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Polesí č. 1057.
Schody do podkroví jsou příkré.

Pokud budete mít o chatu vážný zájem, sdělte nám prosím plemeno psů, abychom ověřili u majitele objektu
možnost ubytování se dvěma psy.

Kontaktovat nás můžete telefonicky na 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 16.5.2011

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování v chatce v Polesí č.1057. Maximální počet máte uvedeno 7 osob. Bylo by možné ubytování pro dvě rodiny, kdy počet dospělých je 4 a dětí 5? Jedno dítě má necelý rok a další je tříleté, tudíž bychom využili cestovní postýlky. Děkuji moc za brzkou odpověď. Jana Komárková
Vážená paní Komárková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Polesí č. 1057.

Majitel objektu souhlasí s tím, že si můžete vzít s sebou dvě malé děti navíc do tří let věku bez nároku na lůžko.

V případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace