Chata Polesí

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 14 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1264

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chaty Polesí - podrobný popis

2 pěkně zařízené 2-pokojové chatky (každá cca. 35 m2), které se pronajímají společně pro celkový počet 10 až 14 osob, leží ve velké udržované oplocené zahradě v chatové osadě u lesa jen 50 m od rybníka. Každá chatka má kapacitu 5 až 7 osob. Obě chatky jsou vybaveny následovně: Chodba. Obytný pokoj je vybaven jídelním a kuchyňským koutem, kamny, 2 lůžky, TV+SAT, rádiem a sprchovým koutem (oddělen zástěnou) – bojler 80 l; vstup na zastřešenou terasu s venkovním posezením. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový indukční vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Samostatné WC. Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nachází otevřený předpokoj s 1 lůžkem a ložnice se 2 úzkými dvojlůžky (šířka 1,05 m). Topení: dřevem v kamnech. Chatky leží ve velké oplocené zahradě (2300 m2), kde je připraveno bohaté sportovní a rekreační vyžití. K dispozici je stolní tenis, hřiště s brankami a sítí pro míčové hry, stolní fotbal, ruské kuželky, venkovní posezení, 2 grily, 2 ohniště a dětský koutek (skluzavka, houpačka, tabule pro kreslení). U rybníka je zakotvena loďka. Zahradou protéká malý potok. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Počátkách (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Polesí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Polesí

Chatová osada Polesí se nachází v jihozápadní části Českomoravské vrchoviny 3 km severně od městečka Počátky (20 km jižně od Pelhřimova). Zdejší zvlněná na lesy bohatá krajina láká k procházkám do přírody, nově vybudovanou místní síť cyklostezek využijí cykloturisté, častý výskyt hříbků ve zdejších lesích ocení houbaři. Koupání v rybníku (jen 50 m od chaty) nebo na přírodním koupališti v Polesí (2 km). Tenisové kurty v Počátkách (3 km). Krytý bazén, squash a posilovna v Pelhřimově (23 km). Rybaření v okolních rybních (3 km, pěšky do 1 km). Restaurace a nákupy (3 km) v Počátkách. Turistické cíle: Žirovnice (zámek), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských), Kamenice nad Lipou (zámek s expozicí uměleckoprůmyslového muzea, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice), Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny), Křemešník (poutní místo), Roštejn (hrad), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Třešť (expozice betlémů), Jihlava (historické centrum, katakomby, zoologická zahrada, aquapark Vodní Ráj), Červená Lhota (zámek), Kámen (hrad), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Polesí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v rybníku (jen 50 m od chaty) nebo na přírodním koupališti v Polesí (2 km).
Rybaření v okolí Rybaření v okolních rybních (3 km, pěšky do 1 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Počátkách (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Pelhřimově (23 km)

Dotazy k pronájmu chaty Polesí Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Polesí nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace