Chalupa Pohoří

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1010

Pronájem chalupy Pohoří - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chalupa pro 6 osob na kraji malé jihočeské obce. Obytný pokoj je propojen s kuchyní. 2 ložnice. Koupelna. OPLOCENÁ ZAHRADA: pergola se zahradním nábytkem a KRBEM. KOUPÁNÍ v rybníku 0,5 km nebo v AQUAPARKU v Jindřichově Hradci 12 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Červená Lhota. CENA od 10.024,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa (80 m2) pro 6 osob na kraji malé jihočeské obce. Veranda. Obytný pokoj, který je propojen s kuchyní (dohromady 36 m2), je vybaven sedací soupravou, TV a rádiem. V kuchyni je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Koupelna s vanou a WC. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky a 2/ (16 m2) s dvojlůžkem. Vytápění na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na velké oplocené zahradě (2500 m2), která je spoluužívaná s majitelem, se nachází pergola se zahradním nábytkem a krbem a také houpací síť. Majitel chová 2 psy. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Pluhově Žďáru nebo v Kardašově Řečici (3 km)

Popis objektu majitelem

Pobyt na chalupě doporučuji zejména klientům, kteří chtějí prožít dovolenou v klidném a krásném prostředí jižních Čech. Chalupa má velkou zahradu, která je zcela oplocena. Místo tak je vhodné pro rodiny s dětmi. V okolí je několik cyklotras, které vzhledem k nenáročnosti terénu bez problému zvládají i malé děti.

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

12.00-14.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 8,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Pohoří je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Pohoří

Vesnička Pohoří se nachází cca. 3 km severně od Kardašovy Řečice a cca. 12 km severozápadně od Jindřichova Hradce v těsné blízkosti severní hranice CHKO Třeboňsko. Mírně zvlněná až rovinatá krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice, k vycházkách do přírody, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. Přírodní koupání na místním rybníku (0,5 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash a posilovna v Jindřichově Hradci (12 km). Jízda na koni v místě (0,2 km). Rybaření na řece Nežárce (12 km). Restaurace v Pluhově Žďáru nebo v Kardašově Řečici (3 km), tam také nákupy. Turistické cíle: Červená Lhota (zámek), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice), Stráž nad Nežárkou (zámek s muzeem Emy Destinové), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Kámen (hrad), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Tipy od majitele

V nejbližším okolí je zámek Červená Lhota s pravidelným letním programem pro děti (Pohádkové léto), zámek Jindřichův Hradec, zámek ve Stráži nad Nežárkou, zámek Jemčina, lázně Bechyně, zámek a lázně Třeboň s velmi pestrým letním programem, zámek Hluboká nad Vltavou a lovecký zámeček Ohrada se Zoo, Chýnovská jeskyně, hrad Choustník, hrad Landštejn nebo provaznické a letecké muzeum v Deštné. Pro rybáře je ideální asi 12 km vzdálena řeka Nežárka, která je vhodná také ke koupání a sjíždění lodí. Koupaliště a aquapark se nachází v Jindřichově Hradci, pískovna ve Veselí nad Lužnicí.

Lázně v okolí

Třeboň (38 km): léčba pohybového ústrojí. Bechyně (35 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Pohoří

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Místní rybník (0,5 km), aquapark v Jindřichově Hradci (12 km), krytý bazén v Jindřichově Hradci (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Nežárce (12 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jindřichově Hradci (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (12 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Pohoří Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Pohoří nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace