Chalupa Panské Pole

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0840

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Panské Pole - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (cca. 60 m²) pro 5 osob na kraji malé horské osady. Veranda. Předsíň. Obytná místnost (24 m²) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, jídelním koutem, TV+SAT a rádiem. Součástí obytné místnosti je také opticky (závěsem) oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice. Z předsíně vede chodba ke koupelně s vanou (bojler - 160 l) a k samostatnému WC. Umyvadlo je umístěno na chodbě (pouze studená voda). Z obytné místnosti vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (10 m²) se 3 lůžky a 2/ (6 m²) se 2 lůžky. V chalupě snížené stropy!!! Topení: dřevem v kamnech (centrální rozvod). Na krásně udržované zahradě (1500 m²), která je z větší části oplocená hustým živým plotem, se nachází bazén (Ø 3,6 m, hloubka 1,2 m), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady částečně hustý živý plot
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rokytnice v Orlických horách (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Paušální poplatek za plyn 100,-Kč/týden. Poplatek za dřevo 50,-Kč/koš. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Panské Pole je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Panské Pole

Malá osada Panské Pole leží v pěkné přírodě Orlických hor asi 6 km severovýchodně od Rokytnice v Orlických horách. Zdejší zvlněná krajina je vhodná pro milovníky turistiky i cykloturistiky (značená síť cyklostezek). Výhodná je také poloha k přehradě Pastviny (18 km), která nabízí možnost koupání, vodních sportů a rybaření. Koupání také na pěkně vybaveném koupališti v Žamberku (20 km). Tenisové kurty v Rokytnici v Orl. horách (6 km). Nákupy a restaurace v Rokytnice v Orl. horách (6 km). Turistické cíle: krásy Orlických hor (naučná stezka Zemská brána, Suchý vrch s rozhlednou, Velká Deštná, …), Hanička a Bouda (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Letohrad (Muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Vamberk (Muzeum krajek), Deštné v Orl. Horách (Muzeum zimních sportů), Častolovice, Doudleby nad Orlicí, Opočno (zámky), Slavoňov (dřevěný kostelík).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Panské Pole

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přehrada Pastviny (18 km), koupaliště v Žamberku (20 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (18 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rokytnici v Orlických horách (6 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Panské Pole 10× Položit dotaz

Vloženo: 25.3.2014

Dobrý den,měli bychom zájem o tuto chatu.Ráda bych se zeptala je-li možné 5osob + malé dítě,postýlku bychom si zajistili.

Vážená paní Czendliková,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0840 Panské Pole. Jedná-li se o malé dítě do vlastní cestovní postýlky, neměl by být s navýšením počtu osob problém.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes rezervační formulář na našich webových stránkách (viz. odkaz) - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0840 Panské Pole.

Vloženo: 7.8.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to v tomto objektu s internetovým připojením. Děkuji! Hana Javorková
Vážená paní Javorková,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0840 Panské Pole.


Internetové připojení v chalupě k dispozici není.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace