Chalupa Ondřejovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 7 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0323

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Ondřejovice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 5-pokojová chalupa pro 7-9 osob v obci. Obytná místnost: sedací souprava, DVD přehrávač. Jídelna. 3 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA. KOUPÁNÍ ve Zlatých Horách 4 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA (značené cyklotrasy). Lázně JESENÍK 20 km. LYŽOVÁNÍ: Dolní Údolí 2 km. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.


Pěkně zařízená 5-pokojová chalupa (105 m2) pro 7 osob v obci u cesty (nefrekventovaná). Předsíň. V průchozí kuchyni (10 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Jídelna (9 m2) pro 6 osob. Obytná místnost (18 m2) je vybavena sedací soupravou, TV+SAT a DVD přehrávačem. V dětském pokoji (14 m2) je k dispozici lůžko a rozkl. gauč pro 2 osoby. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí dvě ložnice: 1/ (20 m2) s manželskou postelí, 2/ (14 m2) s manželskou postelí. Vytápění na topný olej. Na oploceném pozemku (200 m2) je k dispozici dřevěné venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a dětská houpačka. Přes pozemek protéká potůček. Parkování v garáži a neoplocené u cesty.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady dřevěný plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička s mrazícím boxem, překapávač a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 2,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Ondřejovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Ondřejovice

Malá obec na severní straně pohoří Jeseníky asi 6 km od Zlatých hor. Hornatá krajina Jeseníků nabízí výborné podmínky k turistice (Rejvíz, Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Petrovy kameny, Šerák, Keprník) a cykloturistice, v zimně k lyžování. Koupání, tenisové kurty a posilovna ve Zlatých horách (4 km). Rybaření ve Vrbnu pod Pradědem – Mnichově (20 km). Nákupy a restaurace v místě (0,8 km). Turistické cíle: zámek v Javorníku, krasové jeskyně Na pomezí a Na Špičáku, papírna a zámek ve Velkých Losinách, úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku – Osoblaha, přečerpávací a vodní elektrárna Dlouhé Stráně, zříceniny hradů Edelštejn a Koberštejn.

Lyžování v okolí

Nejbližší sjezdovka v Horním Údolí (2 km). Lyžařská centra: Červenohorské sedlo (30 km) (862 – 1164 m n. m.): 4 sjezdovky o délce 5 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 10 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Praděd (34 – 44 km) (700 – 1350 m n. m.): 23 sjezdovek o délce 11,5 km všech obtížností, částečné umělé zasněžování, 23 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Lázně v okolí

Jeseník (17 km): léčba dýchacích cest, duševních poruch a kožních onemocnění. Lipová – lázně (20 km): léčba dýchacích cest. Karlova Studánka (25 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ondřejovice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Ondřejovice Položit dotaz

Vloženo: 18.3.2009

Je možné,aby nás v týdnu někdo navštívil s malým pejskem?A třeba na noc?
Vážená paní Oulehlová,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu Ondřejovice č. 0323.

U tohoto objektu není pobyt psa povolen.
Děkujeme Vám za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybraného objektu nás
kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace