Apartmán Očová

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0434a

Pronájem apartmánu Očová - podrobný popis

Bývalá zrekonstruovaná zemědělská usedlost se dvěmi zcela oddělenými částmi (apartmány) v obci. Apartmán A (ca. 130 m2) pro 10 osob: Vchod přes zastřešenou verandu. Chodba. Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny a TV+SAT. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba, odsavač par), mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, rádio, jídelní kout pro 5 osob. 3 ložnice: 1/ (20 m2) průchozí se 3 lůžky, 2/ (25 m2) se 2 lůžky, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a krbovými kamny, 3/ (20 m2) průchozí se třemi lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 150 l. Samostatné WC. Topení plynové a tuhými palivy. Nekuřácký objekt. Společné pro obě části: uzavřený dvůr a pozemek (2 200 m2) s venkovním posezením, krbem, přenosným grilem a ohništěm. V zadní části dvora má majitel uzamknutého psa. Na místě lze domluvit jízdu na koni. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba, odsavač par), mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Očová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Očová

Obec Očová leží na úpatí pohoří Poľana, ca. 15 km východně od města Zvolen. Místo je vhodným výchozím bodem k vycházkám do přírody, cyklo i mototuristickým výletům. Koupání v Detve (7 km) nebo Zvolenu (15 km), termální koupaliště v Kováčové (18 km). Tenisové kurty (1 km), vyhlídkové lety (2 km), rybaření (3 km) v místě. Posilovna, krytý bazén ve Zvolenu (15 km). Restaurace ve Zvolenské Slatině (4 km), nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: výšlapy do CHKO Poľana (nejvyšší vrchol a zároveň největší vyhasnutá sopka střední Evropy Poľana, četné přírodní rezervace, vodopád Bystré), Zvolenský zámek, Pustý hrad, historické město Kremnica s městskými hradbami a hradem, město Banská Štiavnica se Starým a Novým zámkem a Hornickým muzeem (památka chráněna UNESCEM).

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v místě (5 km). Další vleky v Kráľové (22 km).

Lázně v okolí

Kováčová (18 km) a Sliač (18 km): léčba srdečních chorob a pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Očová

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Očová Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Očová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace