Chalupa Novosedly nad Nežárkou

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1716

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Chata na víkend


Pronájem chalupy Novosedly nad Nežárkou - podrobný popis

Zrekonstruovaná pěkně a účelně zařízená 3-pokojová chalupa (70 m2) leží v obci Novosedly nad Nežárkou u cesty a nabízí pronájem pro max. 5 osob. Vstup do předsíně. Následuje obytná kuchyně (20 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, myčka na nádobí, topinkovač, toustovač, el. konvice, jídelní kout, křeslo, krbová kamna a TV. V chalupě se dále nachází koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo, bojler 100 l) a 2 samostatné ložnice: 1/ (20 m2) se 3 lůžky a 2/ (20 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Topení: el. přímotopy + dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném dvoře (400 m2) mohou hosté využít nadzemní oválný bazén (5,5 m x 3,9 m x 1,2 m, solární ohřev), pergolu s venkovním posezením, přenosný gril, ohniště a houpací lavici. Uzavřený dvůr je spoluužíván s majitelem chalupy, který bydlí ve vedlejším domě. Majitel vlastní psa a kočku. V zadní oddělené části dvora chová drůbež. Možnost zakoupení domácích vajec. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Nadzemní oválný bazén (5,5 m x 3,9 m x 1,2 m, solární ohřev).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Krbová kamna v kuchyni.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, myčka na nádobí, topinkovač, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km) nebo v Kolencích (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Novosedly nad Nežárkou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Novosedly nad Nežárkou je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 715,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Novosedly nad Nežárkou

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Novosedly nad Nežárkou

 • Obec Novosedly nad Nežárkou leží v krásné rovinaté na lesy bohaté krajině CHKO Třeboňsko asi 12 km severovýchodně od Třeboně. Okolí je ideální k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými a přírodními památkami. Koupání na řece Nežárce (1,5 km), v zatopené pískovně u Stráže nad Nežárkou (6 km), na rybníku Svět v Třeboni (12 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (21 km). Víceúčelové hřiště v místě (1 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a squash v Třeboni (12 km). Jízda na koni v Kolencích (3 km). Rybaření na řece Nežárce (1,5 km) nebo na rybníku Peřinka v Lomnici nad Lužnicí (8 km). Restaurace v místě (0,2 km) nebo v Kolencích (3 km). Nákupy v místě (0,1 km).

Turistické cíle:

 • Jemčina (zámek),
 • Stráž nad Nežárkou (zámek s Muzeeem Emy Destinové),
 • Lomnice nad Lužnicí (naučná stezka Velký Lomnický, přírodní rezervace Velký a Malý Tisý – významná ptačí území),
 • Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, pivovar Regent, lázeňský areál),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice),
 • Vlkov (přírodní rezervace Pískový přesyp),
 • Červená Lhota (zámek),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada, zámek Ohrada),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách, městský park Stromovka),
 • Trocnov (rodiště Jana Žižky), Borovany (klášter),
 • Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat),
 • Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta),
 • Žumberk (tvrz),
 • Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka),
 • Nové Hrady (hrad),
 • Novohradské hory,
 • přírodní park Česká Kanada,
 • historická jihočeská města: Český Krumlov, Tábor, Písek, Strakonice.

Lázně v okolí

Třeboň (12 km):

 • Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

 • Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Novosedly nad Nežárkou

Cyklotrasy v okolí Třeboňsko patří díky svému rovinatému reliéfu mezi nejoblíbenější cykloturistické regiony v republice. Přes Novosedly nad Nežárkou vedou cyklotrasy 1034, 1170, cyklotrasa Nežárka a Greenway RD.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na řece Nežárce (1,5 km), v zatopené pískovně u Stráže nad Nežárkou (6 km), na rybníku Svět v Třeboni (12 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (21 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Nežárce (1,5 km) nebo na rybníku Peřinka v Lomnici nad Lužnicí (8 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Kolencích (3 km).
Tenis v okolí Víceúčelové hřiště vhodné také pro tenis v místě (1 km). Tenisové kurty v Třeboni (12 km).
Golf v okolí Golfiště v Třeboni (12 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (12 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Novosedly nad Nežárkou Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Novosedly nad Nežárkou nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Novosedly nad Nežárkou Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace