Koronavirus a pobyty na chatách a chalupách

8.4.2020

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat o situaci v souvislosti se šířením koronaviru (COVID-19) a opatřeních, které se týkají pronájmu chat a chalup v České republice.

Na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 6.4.2020 byl prodloužen zakáz prodeje rekreačních pobytů na chatách a chalupách na období do 30.4.2020. Je zakázáno také cestování do ciziny, tedy bohužel i na Slovensko.

Zákazníkům, kterým tato omezení komplikují realizaci jejich pobytů, nabízíme po konzultaci s konkrétním majitelem rekreačního objektu možnost přesunutí pobytu na jiný pozdější termín.

Rekreační pobyty na chatách a chalupách, které začínají po 30.4.2020, mohou být, nedojde-li k prodloužení zákazu volného pohybu osob, ubytování a rekreačních pobytů, realizovány dle sjednaných podmínek.

Dle posledních informací je pravděpodobné, že letos nepůjde trávit letní dovolenou v zahraničí z důvodu uzavření hranic. Lze předpokládat, že po stabilizaci situace a odvolání omezujících opatření bude v České republice o ubytovací kapacity, tedy i o pronájem chat a chalup, velký zájem. Doporučujeme tedy všem, aby s objednávkou letní dovolené na chatě či chalupě neváhali a rezervovali si ji co nejdříve. Je možné využít také méně poptávaných a levnějších termínů během podzimu (v září a v říjnu).

Všem přejeme pevné nervy a hodně zdraví. Věříme, že aktuální těžká situace brzy pomine a Vy si již brzy zase budete moci užívat bezstarostnou dovolenou na chatě či chalupě.

Tým DDS TOUR

Vyberte si chatu pro dovolenou

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.