Chalupa Nová Ves u Chotěboře

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 9 osob
S bazénem
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0719

Pronájem chalupy Nová Ves u Chotěboře - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chalupa resp. podkroví chalupy pro 9 osob na POLOSAMOTĚ v blízkosti lesa. Obytná kuchyně. 2 ložnice. NEOPLOCENÝ POZEMEK: BAZÉN (Ø 3,2 m, hloubka 1 m), STOLNÍ TENIS, VENKOVNÍ POSEZENÍ. KOUPÁNÍ v Chotěboři 4 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Veselý kopec (skanzen). CENA od 10.955,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa resp. podkroví chalupy (80 m2) pro 9 osob na polosamotě v blízkosti lesa. Chodba. Schodiště do podkroví. V obytné kuchyni (30 m2) je k dispozici sedací souprava, jídelní kout pro 4 osoby, TV, DVD přehrávač, kazetový magnetofon, kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. 2 ložnice: 1/ (25 m2) se 4 lůžky, 2/ (25 m2) se 3 lůžky a 1 manželskou postelí. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Přízemní prostory má majitel uzamknuty. Na velkém neoploceném pozemku (2000 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,2 m, hloubka 1 m), stolní tenis (v roce 2007 negarantujeme), 3x venkovní posezení, houpací lavice a síť, ohniště a malý rybník, kde můžou děti po dohodě s majitelem rybařit. Neoplocené parkování. Majitel chová v oddělené části drůbež, příležitostně k nim dojíždí.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 8,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Nová Ves u Chotěboře je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Nová Ves u Chotěboře

Obec Nová Ves u Chotěboře leží na Českomoravské vrchovině mezi Žďárskými vrchy a Železnými horami. Místo je vhodné pro cykloturisty, turisty, k relaxaci i k výletům za historickými památkami. Koupání v Chotěboři na přírodním koupališti (4 km), na rybníku Balaton (5 km) nebo na Sečské přehradě (15 km). Tenisové kurty, rybaření v Chotěboři (4 km). Krytý bazén v Havlíčkově Brodě (15 km). Restaurace a nákupy v Chotěboři (4 km). Turistické cíle: Chotěboř (Městské muzeum na místním zámku), Veselý kopec (Skanzen lidové architektury), Lipnice nad Sázavou (zřícenina hradu, Muzeum Jaroslava Haška), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO, Muzeum knihy v místním zámku), Jihlava (katakomby, ZOO), Světlá nad Sázavou (zámek, brusírna skla, východisko do Posázaví, Stvořidla – kaňon Sázavy).

Lyžování v okolí

Malá sjezdovka v Chotěboři (4 km). V okolí možnost běžkování.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Nová Ves u Chotěboře

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Nová Ves u Chotěboře Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Nová Ves u Chotěboře nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace