Chata Nižné Ružbachy

6 ložnic
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 16 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 0393

Pronájem chaty Nižné Ružbachy - podrobný popis

Zrekonstruovaný rodinný dům (255 m2) pro 10-16 osob v obci, 20 m nad silnicí. Vstup přes terasu a místnost se stolním tenisem. Předsíň. Společenská místnost (42 m2) s jídelním a kuchyňským koutem a TV+SAT. V kuchyňském koutu je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a mikrovlnná trouba. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky, 2/ (15 m2) se 3 lůžky. Koupelna s vanou. Samostatné WC. V 1. patře (je přístupné také samostatným venkovním vchodem) se nacházejí: chodba s vestavěným kuchyňským koutem (plynový sporák – 4 hořáky, trouba, lednička a mikrovlnná trouba), obytná místnost (21 m2) s posezením, krbem a TV+SAT; 4 ložnice: 1/ (12 m2) se 3 lůžky, 2/ (9 m2) se 2 lůžky, 3/ (13 m2) se 3 lůžky a 4/ (15 m2) se 3 lůžky; 2 koupelny se sprchovým koutem, 2 samostatná WC. Plynové topení. Na oploceném v kopci položeném pozemku (1300 m2) je k dispozici altánek s posezením, krb a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a mikrovlnná trouba.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Dříví do krbu 300,-Sk/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Nižné Ružbachy je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Nižné Ružbachy

Obec Nižné Ružbachy se nachází v jihovýchodní části Spišské Magury, asi 12 km od Staré Ľubovni. Zvlněná krajina je ideální nabízí ideální podmínky k turistice a cykloturistice po Spišské Maguře a k poznávacím výletům do celé Zatatranské oblasti. Koupání na termálním koupališti, tenisové kurty, jízda na koni, krytý bazén, posilovna, golf ve Vyšných Ružbachách (5 km). Rybaření v řece Poprad (0,3 k m). Nákupy a restaurace (0,2 km) v místě. Turistické cíle: zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkach, hrad a skanzen lidové architektury ve Staré Ľubovni, největší vyřezávaný oltář na světě v chrámu sv. Jakuba a potní místo Mariánská hora v Levoči, Pieninský národní park (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích), Belianská jeskyně, Vysoké Tatry, Slovenský ráj.

Lyžování v okolí

Vyšné Ružbachy (5 km) (600-800 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,2 km, obtížnost středně těžká až těžká, 10 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování. Litmanová (20 km) (690-940 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,5 km, obtížnost lehká až středně těžká, 6 km běžeckých tratí, umělé zasněžování. Další zimní střediska: Ždiar-Bachledova dolina (32 km), Tatranská Lomnica (34 km).

Lázně v okolí

Vyšné Ružbachy (5 km): léčba srdečních chorob.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Nižné Ružbachy

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Nižné Ružbachy Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Nižné Ružbachy nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace