Apartmán Nedvědice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo apartmánu: 0246

Pronájem apartmánu Nedvědice - podrobný popis

Apartmán (80 m2) pro 6 osob v podkroví penzionu u silnice. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena kuchyňským a jídelním koutem, sedací soupravou a TV+SAT; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. dvouplotýnkový vařič, lednička, překapávač a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (20 m2) se 2 lůžky, 2/ (40 m2) se 4 lůžky; ložnice je opticky rozdělena skříní na 2 a 2 lůžka. Koupelna s vanou a WC. El. topení. Za penzionem se nachází malý pozemek s ohništěm, který je přístupný po mostě přes potok. Neoplocené parkování u penzionu. 30 m za penzionem vede železniční trať.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Nedvědice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Nedvědice

Apartmán v penzionu v obci Nedvědice pod hradem Pernštejnem asi 10 km od Bystřice nad Pernštejnem. Zvlněný terén Českomoravské vrchoviny je ideální na vycházky do přírody i cykloturistiku. Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Bystřici nad Pernštejnem (10 km). Koupaliště a rybaření (2 km) v místě. Jízdárna v obci Smrček (2 km). Nákupy a restaurace (1 km) v místě. Turistické cíle: hrad Pernštejn, Vírská přehrada, Westernový areál ve Zvoli nad Pernštejnem, zřícenina hradu Dalečín, kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru nad Sázavou (památka UNESCO), jezero Velké Dářko, klášter Sázava, historické město Polička s rodným domkem hudebního skladatele Bohuslava Martinů, jeskyně blanických rytířů v Rudce u Kunštátu, Boskovice, Moravský kras.

Lyžování v okolí

Nové Město na Moravě (25 km) (620 – 720 m n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,5 km lehké obtížnosti, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 108 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Karasín (20 km) (598 – 707 m n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,5 km lehké obtížnosti, umělé zasněžování, večerní osvětlení.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Nedvědice

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Nedvědice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Nedvědice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace