Zobrazit na mapě

Unikátní zamrzlé Lipno se skiareálem 9 volných objektů

Vyhledávání
  • 1

Prohlíželo 120 lidí

Prostorný penzion (pronajímá se samostatně jako chalupa jedné skupině hostů) se společenskou místností, vnitřním bazénem a velkou terasou leží v rekreační osadě jen 400 m od přehrady Lipno.

8 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 2260

Pěkný prostorný samostatný apartmán na chalupě s vnitřním bazénem, vířivkou a rozlehlou zahradou (trampolína, terasa s posezením, gril) leží na kouzelné samotě u lesa s nádherným výhledem do okolí.

3 ložnice / max 8 osob
číslo apartmánu: 1741

Když se řekne přehrada Lipno, vybavíte si letní dovolenou, plavky, šlapadlo a projížďku na loďce? A už jste se byli podívat, jakou atmosféru vykreslí na hladině i okolo ní "paní" zima?

Přímo v Lipně nad Vltavou je k dispozici rodinný lyžařský areál (cca 13 km sjezdovek) s kompletními službami pro své návštěvníky (od lyžařské školy, půjčovny & servisu, restaurací až po animační programy a snowpark).

Sjezdové lyžování a skicross nemusejí být jedinou příležitostí, kdy nasadíte na nohy lyže. Na své si mezi Frymburkem a Lipnem nad Vltavou přijdou i vyznavači bežeckého lyžování. Najdou zde udržované trasy pro bruslení i klasiku.

Lipenskou přehradou se v období od prosince do března táhne ledová magistrála Lipno nad Vltavou - Přední Výtoň - Frymburk. Pravidelně udržovaná 6 - 8 m široká dráha Vám nabídne téměř 11 km prostoru pro unikátní zážitek z bruslení na přírodním ledě.

Kdo rád šlape i v zimě po svých, neměl by minout Stezku korunami stromů. Tak co říkáte? To už se nedá vše stihnout za den ani dva. Rezervujte si chatu nebo chalupu v zimě v nejbližším okolí na celý týden a zažijte Lipno jinak!

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (posezení, gril) a terasou (nádherný výhled) leží v chatové osadě u lesa zcela na okraji obce jen 2 km od Lipenské přehrady (koupání, vodní sporty).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2189

Poslední volné termíny v létě

Pěkně zařízená chata k pronájmu se zahradou (zastřešené posezení, zahradní krb, vyžití pro děti) leží na kopci u lesa v klidné chatové osadě na atraktivním místě s výhledem na přehradu Lipno (1 km).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2498

Velmi pěkná chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa s vířivkou a posezením, stolní tenis, ohniště, vyžití pro děti) u lesa na okraji obce jen 5 km od přehrady Lipno (koupání, vodní sporty).

3 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 2127

Poslední volné termíny v létě

Velký prostorný rekreační dům (chalupa) k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, sauna), kulečníkem a oplocenou zahradou (bazén, stolní tenis, pergola, ohniště) leží jen 900 m od přehrady Lipno.

6 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 2358

Pěkně zařízená rekreační chalupa s krbovnou leží ve velké zahradě (trampolína, stolní tenis, posezení, ohniště) v malém městečku u Lipenské přehrady jen 1,5 km od místní pláže (koupání, vodní sporty).

5 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2198

Velmi pěkná chalupa resp. stylové podkroví velké chalupy se samostatným vchodem a zahradou (bazén, pergola s posezením, krb) leží v malebné šumavské přírodě u rekreačního rybníku Olšina.

6 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 1920

Nový velmi pěkně zařízený prostorný rekreační dům v oplocené zahradě (bazén, hřiště, terasa s posezením, gril) leží na mimořádně atraktivním místě jen 300 m od přehrady Lipno (od pláže).

4 ložnice / max 18 osob
číslo chalupy: 1622
  • 1

1 - 9 z 9


Akceptované poukázky a asociace