Chata Mutěnice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Lázně v okolí
Číslo chaty: 1405

Novinka 2014

Chata na víkend


Pronájem chaty Mutěnice - podrobný popis

Místně typická jednoduše zařízená 5-pokojová chata (80 m2) pro 8 osob na konci osady vinných sklípků zvané Bůdy na okraji obce s překrásným výhledem na okolní vinohrady. Hlavním vstupem z přední strany se vstupuje do společenské místnosti s posezením a krbem. Po schodišti je pak přístupno 1. patro, ve kterém se nachází chodba, kuchyňka (2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice), obytný pokoj s gaučem, stolem, 3 židlemi a TV, 2-lůžková ložnice (od obytného pokoje oddělena zahrnovacími dveřmi) a koupelna s ruční sprchou, WC a umyvadlem – bojler 100 l. Z chodby v 1. patře je vstup na zadní zastřešenou terasu s venkovním posezením. Z chodby v 1. patře vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí otevřená se 2 lůžky a 2/ se 4 lůžky; vstup na balkon. Ve 4-lůžkové ložnici možnost 4 dalších přistýlek za poplatek na místě. Topení: dřevem v krbu. Součástí chaty je také vinný sklep, do kterého se vstupuje ze společenské místnosti. S majitelem chaty lze domluvit návštěvu vinného sklepa a s tím spojenou ochutnávku dobrého vína. Před chatou je k dispozici ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Krb krb ve společenské místnosti
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km).

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mutěnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Mutěnice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Mutěnice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Mutěnice

Vinařská obec Mutěnice leží v krásné krajině jižní Moravy obklopena četnými vinohrady cca. 11 km severozápadně od Hodonína. Okolí Mutěnic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (např. Mutěnická vinařská stezka), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km). Krytý bazén a posilovna v Hodoníně (11 km). Tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (0,4 km) v místě. Nákupy (1,5 km) a restaurace (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě,  Muzeum naftového dobývání a geologie), Milotice (zámek), Dubňany (Muzeum O hornictví a sklářství), Ratíškovice (Muzeum „Ve vagónu“ – muzeum ve 2 železničních vagónech o historii hornictví v regionu, možnost projížďky na šlapací drezíně), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Hodonín (11 km): léčba nemocí pohybového a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mutěnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Hodoníně (11 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mutěnice: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Hodonín, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mutěnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mutěnice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace