Apartmán Mutěnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Číslo apartmánu: 1311

Novinka 2013


Pronájem apartmánu Mutěnice - podrobný popis

Nově zařízený 3-pokojový apartmán (55 m2) pro 6 osob v přízemí rodinného domu v obci nedaleko osady s vinnými sklípky. Vstup přes verandu (vstupní veranda je společná s hosty apartmánu v podkroví). Z verandy je již samostatný vstup do apartmánu. Chodba. Ta přechází v obytnou kuchyni (20 m2), ve které je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, el. konvice, jídelní kout, rozkládací gauč (na poptávku možnost 2 přistýlek), TV a klimatizace; vstup na terasu (28 m2) se zahradním nábytkem. Koupelna se sprchovým koutem a vanou – bojler 80 l. Samostatné WC. 2 samostatné ložnice: 1/ (8 m2) se 2 lůžky a 2/ (15 m2) se 4 lůžky. Dětskou postýlku lze připravit na vyžádání. Podlahové topení. Nekuřácký objekt. Neoplocené parkování. Majitel apartmánu je vinař, nabízí tak degustaci dobrého vína a jeho případný odkup!

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Dobře vybavená kuchyně sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,6 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Mutěnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Mutěnice

Vinařská obec Mutěnice leží v krásné krajině jižní Moravy, cca. 11 km severozápadně od Hodonína, obklopena četnými vinohrady. Okolí Mutěnic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (např. Mutěnická vinařská stezka), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km). Krytý bazén a posilovna v Hodoníně (11 km). Tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (0,5 km) v místě. Nákupy (0,3 km) a restaurace (0,6 km) v místě. Turistické cíle: Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice - projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Mikulčice (Slovanské hradiště), Milotice (zámek), Dubňany (Muzeum O hornictví a sklářství), Ratíškovice (Muzeum „Ve vagónu“ – muzeum ve 2 železničních vagónech o historii hornictví v regionu, možnost projížďky na šlapací drezíně), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Hodonín (11 km): léčba nemocí pohybového a oběhového ústrojí.

Lyžování v okolí

Němčičky (20 km): 1 vlek, délka sjezdovek 350 m, umělé zasněžování, půjčovna lyží a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Mutěnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Moravě (12 km)
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Hodoníně (11 km)

Dotazy k pronájmu apartmánu Mutěnice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Mutěnice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace