Chata Mříč

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1233

Náš tip

Rodinná dovolená

Chata na samotě


Pronájem chaty Mříč - podrobný popis

Zděná 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 až 6 osob v pěkné tiché lokalitě u lesa v sousedství jen 2 dalších chat. Chodba. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), jídelním koutem, kamny, TV a rádiem. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC. Ložnice (15 m2) se 4 lůžky. Vytápění: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (250 m2), ze které je krásný výhled do okolí, se nachází zahradní bazén (Ø 4,6 m, hloubka 1,2 m), venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Křemži (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mříč je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mříč

Vesnička Mříč leží v CHKO Blanský les cca. 15 km jihozápadně od Českých Budějovic a cca. 15 km severně od Českého Krumlova. Zdejší zvlněná krajina nabízí velmi dobré podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody a houbaření. Na své si přijdou také obdivovatelé historických pamětihodností, kterých je v okolí nespočet. Koupaliště v Holubově (4 km). Další sportovní aktivity (koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna) v Českých Budějovicích (17 km). Rybaření na řece Vltavě (5 km). Nákupy a restaurace v Křemži (3 km). Turistické cíle: Dívčí kámen (zřícenina hradu), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), Zlatá Koruna (klášter), Holašovice (selská barokní architektura – památka UNESCO), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek), Kratochvíle (zámek), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Lipenská přehrada.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mříč

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Holubově (4 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Vltavě (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Českých Budějovicích (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Českých Budějovicích (17 km)

Dotazy k pronájmu chaty Mříč Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mříč nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace