Chata Moravec

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Internet v objektu - wifi
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 1105

Chata na víkend


Pronájem chaty Moravec - podrobný popis

Nová kvalitně zařízená 3-pokojová chata (80 m2) pro 6 osob v chatové osadě na kraji obce u rybníka. Předsíň. Obytná místnost (29 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, jídelním a kuchyňským koutem a TV+SAT; vstup na terasu. Možnost připojení k internetu. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 80 l). Z obytné místnosti vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (17 m2) se 4 lůžky; vstup na balkon. Koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 80 l). El. topení. Nekuřácký objekt!!! Na oplocené samostatné zahradě (300 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování. K chatové osadě náleží soukromý rybník s pláží, který je možno využít k přírodnímu koupání. V rybníku lze také sportovně rybařit (zdarma). Dva ulovení kapři jsou v ceně týdenního pobytu!!! K vypůjčení loďka zdarma. U rybníka je k dispozici také víceúčelové hřiště (tenis, nohejbal, volejbal) a dětské hřiště (trampolína, stolní tenis, skluzavka, houpačka). Plně využít lze také společenskou místnost ve správcovské budově, kde je umístěna infrasauna, kulečník a posilovací stroj a to za poplatek 1.000 Kč/týden. V případě většího zájmu lze objednat i další chaty z chatové osady. Ty mají naprosto stejné vybavení.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady pletivový plot
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 200 m.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Popis objektu majitelem

Chata nabízí strávení pohodové dovolené v krásné přírodě kraje Vysočina, a to jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky výletů, cykloturistiky a lyžování. V celém areálu se nachází sedm samostatných oplocených chat, nově vystavěných v roce 2010, nově zařízených a vybavených, a to tak, aby hostu nic nechybělo. V chatě se nacházejí dvě ložnice, dvě koupelny, plně vybavená kuchyň, krb v obývacím pokoji, venkovní posezení s grilem, též TV a možnost připojení k internetu. Chata byla zařazena do kategorie se 4mi hvězdami. Chata leží na okraji poklidné obce Moravec s cca 600ti obyvateli, která poskytuje veškeré základní služby – prodejna potravin, 2 restaurace, pošta, lékař.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Moravec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chata  Moravec je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 425,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Moravec

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Moravec

Obec Moravec leží v pěkné zvlněné krajině Českomoravské vrchoviny mezi městy Velké Meziříčí a Nové Město na Moravě. Zdejší krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice (značená síť cyklostezek), k vycházkám do přírody a k houbaření. Zima pak nabízí dobré podmínky k lyžování. V okolí se nachází také několik cenných historických pamětihodností. Přírodní koupání jen 20 m od chaty na soukromém rybníku s pláží. Koupání v rybníku je povoleno jen ubytovaným v chatové osadě. Koupaliště se pak nacházejí ve městech Velké Meziříčí (16 km) nebo v Bystřici nad Pernštejnem (18 km). Na soukromém rybníku u chaty lze také sportovně rybařit. Dva ulovení kapři jsou v ceně pobytu. Tenisové kurty (0,8 km), jízda na koni (1 km) v místě. Posilovna ve Velkém Meziříčí (16 km). Restaurace a nákupy (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Dolní Rožínka (strašidelný zámek), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn), Pernštejn (hrad), Karasín (rozhledna), Velké Meziříčí (zámek, Židovské muzeum), Žďár nad Sázavou (poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy ve zdejším zámku, Předklášteří u Tišnova (klášter s proslulou bránou Porta coeli), Drásov (zahradní železnice), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), CHKO Žďárské vrchy (Devět skal, Malinská skála, pramen Svratky, Žákova hora rekreační rybníky Sykovec, Medlov a Velké Dářko).

Tipy od majitele

Chata nabízí svým hostům soukromí a odpočinek v přírodě, je vhodná k relaxaci. Okolí chaty dává však možnost strávit dovolenou i aktivně. Přímo u chaty leží soukromý rybník vhodný ke koupání. Cca 100 m od chaty se nacházejí lesy, v okolí je mnoho rybníků a též historické památky. V okolí jsou značené cyklostezky, terény jsou vhodné pro děti, na kole lze navštívit např. ekofarmu v obci Habří (6 km). V zimním období jsou v okolí tvořeny běžecké trasy. Nedaleko se nachází známé středisko zimních sportů Nové Město na Moravě (16 km). Mezi nejznámější historické památky v okolí patří památka UNESCO poutní kostel Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáře nad Sázavou (25 km). Dále např. hrad Pernštejn u Bystřice nad Pernštejnem (16 km). Též lze navštívit např. westernové městečko Šiklův mlýn (9 km) či strašidelný zámek v Dolní Rožínce (8 km).

Lyžování v okolí

  • Velké Meziříčí (16 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 350 m, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowboarding, skiservis.
  • Nové Město na Moravě (18 km) (620-720 m. n. m.): 1 lanovka, 1 vlek, délka sjezdovek: 0,5 km, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 92 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Karasín (21 km) (707 m. n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek: 0,9 km, náročnost středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 16 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Moravec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání jen 20 m od chaty na soukromém rybníku s pláží. Koupání v rybníku je povoleno jen ubytovaným v chatové osadě. Koupaliště se pak nacházejí ve městech Velké Meziříčí (16 km) nebo v Bystřici nad Pernštejnem (18 km).
Rybaření v okolí Sportovní rybaření jen 20 m od chaty na soukromém rybníku. Dva ulovení kapři jsou v ceně pobytu.
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,8 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Velkém Meziříčí (16 km)

Dotazy k pronájmu chaty Moravec Položit dotaz

Vloženo: 21.11.2012

Dobrý den,
Pronajímáte, prosím, chatu i na silvestra? měli bychom zájem v termínu 29.12-1.1. Případně jaká by byla cena? Děkuji za odpověď. Tomáš Jáchym
Vážený pane Jáchym,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu 1105 Moravec.


Chatu Moravec pronajímáme i na Silvestra. V hlavní zimní sezóně nabízíme pouze týdenní pobyty, příp.zkrácený pobyt za cenu týdenního. Termín 29.12.2012 - 5.1.2013 je zatím volný.
Cena: 10.003,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 20.11.2012

Dobry vecer,

je Vase chata jeste volna na Silvestr 2012?

Dekuju/S pozdravem,

Jan Teisler
Vážený pane Teisler,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1105 Moravec.


Silvestrovský termín 29.12.2012 - 5.1.2013 je na chatě Moravec zatím volný. Cena: 10.003,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.


V případě Vašeho zájmu si můžete pobyt objednat online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace