Chalupa Mladkov

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 9 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1249

Chata na víkend


Pronájem chalupy Mladkov - podrobný popisRoubená 3-pokojová chalupa (65 m2) s kompletně zrekonstruovaným interiérem pro 7 až 9 osob v tiché části obce. Chodba. V kuchyni (14 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba, odsavač par), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, TV a jídelní kout. Možnost WI-FI připojení. V chalupě se dále nacházejí 3 ložnice: 1/ obytná průchozí (20 m2) s krbovými kamny, dvojlůžkem, lůžkem a rozkládacím gaučem (možnost spaní pro 2 osoby), 2/(10 m2) se 2 lůžky a 3/ (9 m2) s dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. Samostatné WC. Vytápění dřevem v krbových kamnech (centrální rozvod). Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1400 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 50 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Mladkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chalupa  Mladkov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 700,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Mladkov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Mladkov

Obec Mladkov leží v Orlických horách nedaleko Pastvinské přehrady, asi 14 km východně od Žamberku. Zvlněná krajina Orlických hor je vhodná pro milovníky turistiky i cykloturistiky (značená síť cyklostezek, cyklobusy). Výhodná je blízká poloha k přehradě Pastviny (6 km), kde je možnost koupání, vodních sportů a rybaření. Koupání také na koupalištích v Žamberku (14 km) nebo v Králíkách (9 km). Tenisové kurty v Pastvinách (6 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: krásy Orlických hor (Zemská brána, Suchý vrch s rozhlednou, Anenský vrch, Velká Deštná, Šerlich, …), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Rokytnice v Orlických horách (Muzeum železnice), Neratov (poutní kostel), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Letohrad (Muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Vamberk (Muzeum krajek), Častolovice a Doudleby nad Orlicí (zámky), rozhledny v okolí (Křížová hora, Lázek, Rozárka).

Lyžování v okolí

Mladkov-Petrovičky (1 km) (600 m. n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek: 1,4 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowpark, 25 km upravovaných běžeckých tratí. České Petrovice (5 km) (650 - 740 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,8 km, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 20 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Červená Voda (15 km) (600- 985 m. n. m.): 1 lanovka, 1 vlek, délka sjezdovek 5,4 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Říčky v Orlických horách (28 km) (752 - 992 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 4,1 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 42 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Mladkov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Pastviny (6 km) nebo na koupalištích v Žamberku (14 km) nebo v Králíkách (9 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny )6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Pastvinách (6 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Žamberku (14 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Mladkov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Mladkov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace