Chata Makov

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0110

Pronájem chaty Makov - podrobný popis

Zděný 2 pokojový domek pro 4 - 8 osob v oplocené zahradě na okraji obce u lesa. Zahrada je společná s dalším rekreačním objektem pro 6 - 8 osob. Domek je nově zrekonstruovaný a vybavený. V přízemí se vstupem pouze zvenku se nachází společenská místnost s dřevěnými stoly a lavicemi a kuchyňským koutem: elektrický dvouplotýnkový vařič, el. trouba, mikrovlnná trouba, el.(vytápění pilinovými kamny). V horním patře (prudké schody) je předsíň s lavicí, sprchový kout, samostatné WC. Nová obývací ložnice je zařízena sedacím soupravou (2 přistýlky), barevnou kabelovou TV, rádiem, CD a kazetovým přehrávačem, dětskou postýlkou a 2 postelemi. Druhá ložnice obdobně je zařízena 2 postelemi, sedacím koutem (2 přistýlky na rozkládacím lůžku), TV. Horní patro je vytápěno elektrickými přímotopy. Zahrada je společná se sousedním objektem: basketbalový koš, houpačka, ohniště, zahradní stůl, židle a slunečník, dětský domek se skluzavkou, možnost parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. dvouplotýnkový vařič, el. trouba, mikrovlnná trouba, lednička s mraz. boxem
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, utěrky s sebou. Povlečení lze půjčit za 50,- Kč za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 -10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč, el. energie nad 50 kWh

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Makov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Makov

Obec Makov leží na česko – slovenské hranici ve slovenské části Beskyd. Město Rožnov (35 km) s nově zrekonstruovaným centrem nabízí kromě poznávání folklóru především ve Valašském skanzenu i možnosti sportování: plaveckou halu s tobogánem, saunu, posilovnu, minigolf, kuželky, tenisové kurty, jízdu na koni, koupaliště s tobogánem a koupaliště s ohřívanou vodou. Vodní sporty – přehrada Šance 25 km. Jízda na koni ve Velkých Karlovicích nebo v Prostřední Bečvě (25 km). Značené turistické trasy a cyklotrasy (na českém území). Tenis na Bumbálce 7 km. Poutní místo a minerální prameny v Turzovce 12 km. Nákupy a restaurace v místě (0,9 km).

Lyžování v okolí

V místě: 3 sjezdovky ve výšce 970 až 1060 m n.m., dobré sněhové podmínky až do poloviny dubna. Staré Hamry – Grúň (18 km): 5 vleků/ 3,2 km délky, lehké a středně těžké sjezdovky ve výšce 690 – 850 m n.m., 12 km udržovaných a dalších 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení. Bílá (15 km): 8 vleků/4,1 km délky, lehké až středně těžké sjezdovky ve výšce 550 – 920 m n.m., 15 km udržovaných, dalších 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, servis, půjčovna. Velké Karlovice (25 km): 16 vleků/ 6 km délky, středně těžké sjezdovky ve výšce 550 – 750 m n.m., 5 km upravovaných a 50 km značených tras pro běh na lyžích, lyžařská škola, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Makov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Makov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Makov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace