Chata Makarov

2 ložnice
Domácí zvíře
Koupání a vodní sporty v okolí
Maximálně pro 5 osob
Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0721

Pronájem chaty Makarov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 4-5 osob na konci chatové oblasti u lesa. Obytný pokoj. 2 ložnice. ZAHRADA: posezení, gril, ohniště. KOUPÁNÍ na přírodním koupališti v místě 1 km nebo na koupališti ve Strakonicích 13 km. CYKLOTURISTIKA (značená síť cyklostezek). TIP NA VÝLET: Sušice (Muzeum Šumavy). CENA od 7.546,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (50 m2) pro 4-5 osob na konci chatové oblasti u lesa. Obytná místnost (25 m2) je vybavena jídelním koutem, malým posezením, krbem, kamny, TV+SAT, rádiem a opticky odděleným kuchyňským koutem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obytné místnosti vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky a rozkl. křeslem pro 1 osobu; vstup na balkon, 2/ (6 m2) s vestavěným dvojlůžkem. Na neoplocené zahradě (400 m2 je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ne
Satelit Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 300,-Kč v případě, že host nezanechá objekt v původním stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Makarov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Makarov

Vesnička Makarov leží asi 8 km západně od známého jihočeského města Strakonice. Mírně zvlněná krajina, která se již o několik kilometrů dále začíná vlnit v první Šumavské kopce, nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), k procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání v místě na přírodním koupališti (1 km) nebo na koupališti ve Strakonicích (10 km). Krytý bazén (aquapark) v Horažďovicích (15 km). Tenisové kurty a posilovna ve Strakonicích (10 km). Jízda na koni v Hoslovicích (5 km). Rybaření na řece Otavě v Katovicích (5 km). Restaurace a nákupy v Katovicích (5 km). Turistické cíle: Rábí, Helfenburg, Kašperk, Velhartice (zříceniny hradů), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Blatná (zámek), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Sušice (Muzeum Šumavy), Javorník a Svatobor (rozhledny), Šumava (Povydří, Šumavská jezera, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Makarov

Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí
Tenis v okolí
Posilovna v okolí

Dotazy k pronájmu chaty Makarov Položit dotaz

Vloženo: 16.7.2008

Jak je vybavená kuchyň a je na chatě k dispozici pila a sekyra
V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar a el. konvice. Nemáme zprávu, že by k dispozici byla sekyra a pila.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace