Chalupa Lužnice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0512

Pronájem chalupy Lužnice - podrobný popis

3-pokojová jednoduše zařízena polovina chalupy (76 m2) se samostatným vchodem pro 8 osob na kraji obce. Chodba. V malé kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. 3 ložnice: 1/ (30 m2) s dvojlůžkem a 2 postelemi, stolem a židlemi, 2/ průchozí (18 m2) se 2 lůžky a 3/ (18 m2) s rozkládacím gaučem (1,5 lůžka), stolem a židlemi. 2 koupelny: 1/ s vanou a WC – bojler 160 l, 2/ se sprchovým koutem a WC. Plynové topení. Na travnatém uzavřeném dvoře (250 m2), který je spoluužíván s majitelem, je k dispozici zahradní nábytek a ohniště.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lužnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lužnice

Obec Lužnice leží v CHKO Třeboňsko, ca. 7 km severně od lázeňského města Třeboně. CHKO Třeboňsko je jednou z nejvyhledávanějších lokalit nejen jižních Čech, ale i celé České republiky. Zdejší rovinatá krajina nabízí výborné podmínky ke koupání, cykloturistice i vycházkám do přírody. Koupání v Třeboni (7 km) nebo ve Vlkově (10 km). Tenisové kurty, krytý byzén, posilovna, jízda na koni, squash v Třeboni (7 km). Rybaření v místě (0,5 km). Restaurace (0,2 km), nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), město Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), zámky Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, hrad Nové Hrady, další historická města: České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov; Chýnovská jeskyně, Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (7 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lužnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Třeboni (7 km) nebo ve Vlkově (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (0,5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (7 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (7 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Lužnice Položit dotaz

Vloženo: 9.7.2012

Hledame ubytovani pro 4 dopele osoby a maleho psa od 14.7. do 21.7.2012
Vážený pane Prihoda,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0512 Lužnice.


Chalupa je bohužel v termínu 14.7. -21.7.2012 již obsazená.


V případě dotazů nebo zájmu o jiný objekt jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 3.3.2009

DObrý den,
měla bych zájem o pronájem celé chalupy v termínu od 26.7. do 1.8.2009. Je volno? Je na zahradě nějaké vybavení pro děti - pískoviště, houpačky...
Děkuji
Hladíková
Vážená paní Hladíková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Lužnice č. 0512.

Chalupa je v termínu od 25.7. - 1.8.2009 stále k dispozici.

Na oplocené zahradě (1500 m2), která je spoluužívána s majitelem, je k dispozici zahradní nábytek a ohniště.
Bohužel pískoviště či houpačky se na zahradě nenachází.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybraného objektu nás kontaktujte na bezplatné lince
800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace