Chata Lutise

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0441

Pronájem chaty Lutise - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chata pro 6-8 osob na kraji obce v překrásné zahradě. Stylově zařízený obytný pokoj: KRB. Zahrada vyzdobená květinami a ZAHRADNÍM JEZÍRKEM: ALTÁN S POSEZENÍM, KRB. KOUPÁNÍ v Terchové 12 km. TURISTIKA: Vrátná dolina, Veľký Rozsutec. LYŽOVÁNÍ: Terchová 12km, Vrátná dolina 16 km. CENA od 8.169,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (70 m2) pro 6-8 osob na kraji obce v překrásné zahradě. Vstup přes zastřešenou terasu. Chodba. Loveckými trofejemi vyzdobená obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím koutem (možnost spaní pro 3 osoby na rozkl. křeslech), krbem, TV+SAT a Hi-Fi věží (bez CD). V kuchyni (9 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout pro 3 osoby. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l (rychlý ohřev) Příkré schody do podkroví (snížený strop). Průchozí předpokoj s 1 lůžkem. 2 ložnice, obě (9 m2) se 2 lůžky. Topení el. a na tuhá paliva. V oplocené zahradě (600 m2) vyzdobené květinami a zahradním jezírkem se nachází altánek s posezením, krb, přenosný gril, ohniště. K dispozici je taky kotlík na guláš. 2 oplocená parkovací místa. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (ta se neúčtuje v hlavní letní sezón

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lutise je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lutise

Obec Lutiše leží v severní části pohoří Malá Fatra, ca. 25 km severovýchodně od Žiliny. Místo je ideálním výchozím bodem pro turisty a cykloturisty, v zimě pro lyžaře. Na své si přijdou také ti, kteří hledají jen odpočinek a relaxaci. Koupání v Terchové (12 km) nebo Žilině (27 km). Tenisové kurty, jízda na koni, posilovna v Terchové (12 km). Paragliding v Tepličce nad Váhom (22 km). Rybaření na řeke Váhu (27 km). Restaurace v Belé (7 km), nákupy v místě (0,2 km). Turistické cíle: značené turistické stezky na Veľký Kriváň, Chleb, Rozsutec a Stoh; rodiště loupežnické legendy Jánošíka Terchová, zámek v Budatíně, hrad Strečno, skanzen Kysuckého venkova ve Vychylovce (součástí je úzkorozchodná železnice), lázně Rajecké Teplice, dřevěný Slovenský betlém v Rajecké Lesné.

Lyžování v okolí

Vrátná dolina (16 km): 2 lanovky, 10 vleků, délka sjezdovek: 8,1 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařšká škola, půjčovna lyží a skiservis. Menší vleky v Terchové (12 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lutise

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lutise Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lutise nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace