Chata Luhov

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0662

Pronájem chaty Luhov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata leží v tichém prostředí na krásném paloučku u lesa, kolem kterého protéká potůček ústící do Hracholuské přehrady. Obytná místnost. Kuchyně. 2 ložnice. KOUPÁNÍ, RYBAŘENÍ, VODNÍ SPORTY od 0,6 km v HRACHOLUSKÉ PŘEHRADĚ. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Manětín. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (80 m2) pro 6 osob leží v tichém prostředí na krásném paloučku u lesa, kolem kterého protéká potůček ústící do Hracholuské přehrady. Předsíň. Obytná místnost (24 m2) je vybavena sedací soupravou, stolem, 3 židlemi a krbem. V kuchyňce (11 m2) je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba, malá el. trouba, topinkovač, toustovač, kávovar, el. konvice a kamna. V chatě pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví, které je přístupné po příkrých schodech, se nacházejí 2 ložnice: 1/ (22 m2) se 3 lůžky a 2/ (14 m2) se 3 lůžky. Na neoploceném pozemku (500 m2) je k dispozici zahradní nábytek a ohniště.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Luhov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Luhov

Vesnička Luhov leží v krásné lesnaté krajině, která obklopuje Hracholuskou přehradu, ca. 20 km západně od Plzně. Místo k dovolené je zde stvořené pro ty, kteří dávají přednost pobytu u vody, cykloturistice nebo historickým památkám. Koupání, rybaření, vodní sporty v Hracholuské přehradě (od 0,6 km). Tenisové kurty, minigolf, výlety parníkem v Hracholuskách (14 km). Veškeré sportovní zázemí v Plzni (25 km). Restaurace v Úlici (10 km), nákupy v Pernarci (4 km). Turistické cíle: Plzeň (Pivovarské muzeum, historické podzemí, Muzeum Škoda, Zoo), Plasy (klášter), Manětín (zámek), Teplá (klášter), Mariánské Lázně (lázeňský areál s kolonádou), Radyně (zřícenina hradu), Kozel (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Luhov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Luhov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Luhov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace