Chata Lubochňa

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0379

Pronájem chaty Lubochňa - podrobný popis

5-pokojová chalupa (88 m2) pro 8 osob (pouze pro rodiny s dětmi) v lesnatém prostředí nad obcí. Předsíň. Průchozí obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, TV+SAT a videem. V kuchyni (12 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (12 m2) s manželskou postelí, 2/ (12 m2) s 2 lůžky. Koupelna s vanou – bojler 120 l. Samostatné WC. Z obytné místnosti vedou točivé schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (20 m2) se 2 lůžky, malým kuchyňským koutem a ledničkou (možný vchod i přes venkovní schůdky), 2/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna s WC a vanou – bojler 80 l. Na obrovském pozemku (3600 m2), který zároveň slouží i pro jiný ubytovací objekt, je k dispozici antukové hřiště (volejbal, nohejbal), stolní tenis, venkovní posezení s krbem a ohništěm. Za poplatek možno vypůjčit 2 horská kola a 2 kolečkové brusle. Možno zprostředkovat snídaně, popř. polopenzi. Oplocené parkování. V zimě nutné sněhové řetězy. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 8,-Sk/osoba/den.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lubochňa je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lubochňa

Obec Lubochňa leží v severní části pohoří Velká Fatra, asi 13 km západně od Ružomberoku. Je ideálním výchozím místem pro turisty i cykloturisty, kteří přijeli navštívit pohoří Velká Fatra (Národní park vyhlášen v roce 2002). Koupání na přírodních koupalištích v Rojkově (3 km) a Šútově (8 km). Tenisové kurty a rybaření v místě (0,5 km). Krytý bazén, jízda na koni a posilovna v Ružomberoku (13 km). Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry Lubochnianskou dolinou na Kľak, Kútnikov kopec, Ploskou, Ostredok (nejvyšší hora Velké Fatry - 1592 m n. m.); Skanzeny lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO) a Martině, hrad Sklabiňa, Strečno, Likavský a Oravský hrad, Malá Fatra (Vrátná dolina), Terchová (rodiště zbojnické legendy Jánošíka).

Lyžování v okolí

Ružomberok (11 km) (567 – 1209 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 11,4 km, náročnost středně těžká, 12 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Malé sjezdovky také v místě (3 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lubochňa

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lubochňa Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lubochňa nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace