Chata Ľubeľa

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0873

Pronájem chaty Ľubeľa - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chata pro 7 osob v tiché ulici v obci. Kuchyně. Obytný pokoj. 3 ložnice. Malá zahrádka: zahradní nábytek, gril. KOUPÁNÍ v THERMALPARKU BEŠEŇOVÁ 8 km nebo v AQUAPARKU TATRALANDIA 16 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Krasové jeskyně v Demänovské dolině. CENA od 9.408,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (70 m2) pro 7 osob v tiché ulici v obci. Veranda. V průchozí kuchyni (14 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a stůl se 4 židličkami. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, kamny, TV+SAT a rádiem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z kuchyně vedou schody do podkroví (snížený strop při výstupu do podkroví), kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (16 m2) se 3 lůžky, 2/ (9 m2) se 2 lůžky a 3/ (9 m2) s dvojlůžkem. El. topení nebo dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na malé oplocené zahádce před chatou (50 m2) je k dispozici zahradní nábytek a přenosný gril. Oplocené parkování pro 2 auta.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ľubeľa je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ľubeľa

Obec Ľubeľa leží v podhůří Nízkých Tater, asi 13 km jihozápadně od Liptovského Mikuláše. Oblast celého Liptova je ideální pro turisty, cykloturisty, milovníky vody, koupání a vodních sportů a zároveň pro ty, kteří mají rádi historické památky a odpočinek. Koupání v Thermalparku Bešeňová (8 km) nebo v aquaparku Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (16 km). Koupání a rybaření také v Liptovské Maře (6 km). Posilovna, squash, tenisové kurty a krytý bazén v Liptovském Mikuláši (13 km). Jízda na koni v Liptovské Sielnici (18 km). Nákupy (0,1 km) v místě, restaurace v Malatinách (4 km). Turistické cíle: Svätý Kríž (dřevěný kostel), Havranok (archeologická lokalita keltské kultury), Demänovská dolina (krasové jeskyně), Vlkolinec a Pribylina (skanzeny lidové architektury), Likavský hrad, Nízké Tatry (horské túry na Chabanec, Križské sedlo, Chopok a Ďumbier), Západní Tatry (Prosiecká a Kvačianská dolina, naučná stezka na Baranec), Vysoké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ľubeľa

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Ľubeľa Položit dotaz

Vloženo: 26.7.2010

Dobrý den!...Chci se zeptat,zda je možné ubytování na dvě noci v termínu 3 a 4.8.2010 pro 9 osob...Děkuji
Vážený pane Konopka,


děkujeme Vám za Váš zájem o objekty 0751 Žiar, 1043 Bobrovec, 0750 Kvačany a 0873 Ľubeľa.
V hlavní letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty od soboty do soboty. Ubytování jen na dvě noci není možné.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace