Chalupa Loučná nad Desnou

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Internet v objektu - wifi
Sauna
Číslo chalupy: 1241

Náš tip

Luxusní chata


Pronájem chalupy Loučná nad Desnou - podrobný popis

Nová luxusně zařízená 3-pokojová roubená chalupa (90 m2) pro 8 osob v obci. Předsíň. Stylová obytná místnost (38 m2) je vybavena gaučem, krbem, kuchyňským a jídelním koutem, TV+SAT, WI-FI a dětským koutkem. V kompletně vybaveném kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. Z obytné místnosti vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou a 2/ (15 m2) s dvojlůžkem. Z druhé ložnice pak vede příkrý žebřík na galerii (snížený strop), kde se nachází snížené dvojlůžko a 2 matrace. Koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem. Teplovodní vytápění. Nekuřácký objekt. Pronajímá se pouze polovina chalupy. Druhá polovina chalupy zůstává prázdná. Vedle chalupy se nachází sauna s odpočívárnou a sprchovým koutem. Na neoploceném pozemku (2000 m2) je k dispozici venkovní posezení, kamenná terasa s ohništěm, dětská skluzavka a travnatá plocha, kterou lze využít pro míčové hry. Neoplocené parkování. Za chalupou projíždí lokálka, silnice 50 m.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 5000,-Kč. Závěrečný úklid 500,-Kč, nebude-li při odjezdu chalupa uvedena do původního stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Loučná nad Desnou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Loučná nad Desnou

Rekreační obec Loučná nad Desnou leží v centrální části Jeseníků, cca. 18 km severovýchodně od Šumperku. Hornatá krajina nejvyšších moravských hor je ideální jak pro aktivní dovolenou (turistika, cykloturistika, houbaření, výlety za historií, v zimě lyžování), stejně tak pro odpočinek a relaxaci. Koupání na termálním koupališti ve Velkých Losinách (10 km). Tenisové kurty, stolní tenis, jízda na koni, bowling, sauna, horské minikáry a koloběžky a letní lyžování v místě (0,7 - 2 km). Krytý bazén a posilovna v Šumperku (18 km). Restaurace (1,5 km), nákupy (0,8 km) v místě. Turistické cíle: krásy Jeseníků (Praděd – 1492 m. n. m., vodopády Bílé Opavy, Šerák, Keprník, rašeliniště Rejvíz, Červenohorské sedlo), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Velké Losiny (renesanční zámek, papírna z počátku 16. století – technická památka, lázeňský areál), Maršíkov (roubený kostelík), Jeseník (lázeňský areál Priessnitových léčebných lázní), jeskyně Na pomezí a Na Špičáku, Karlova Studánka (lázeňský areál), Bruntál (zámek), Javorník (zámek), Slovinec (hrad).

Lyžování v okolí

Kouty nad Desnou (od 1 km) (580 – 1095 m. n. m): 1 lanovka, 2 vleky, náročnost lehká až středně těžká, délka sjezdovek 5,7 km, 27 km udržovaných běžeckých tratí, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Přemyslov (5 km) (760 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 2,4 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Červenohorské Sedlo (11 km) (862 - 1164 m. n. m.):1 lanovka, 7 vleků, délka sjezdovek: 5,9 km, všechny stupně náročnosti, večerní lyžování, snowboarding, 63 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

Velké Losiny (10 km): léčba nemocí nervových, pohybových a dýchacích.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Loučná nad Desnou

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Termální koupaliště ve Velkých Losinách (10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (2 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Šumperku (18 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Loučná nad Desnou Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Loučná nad Desnou nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace