Apartmán Lískovec

0 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0413

Pronájem apartmánu Lískovec - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 1-pokojový apartmán pro 4 osoby v rodinném domě se samostatným vchodem. Obytný pokoj. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (4,7 m x 1 m), KRB, posezení. KOUPÁNÍ v rybníku 0,5 km nebo na nově vybudovaném koupališti v Bystřici nad Pernštejnem 9 km. VYCHÁZKY DO PŘÍRODY. TIP NA VÝLET: hrad Pernštejn. CENA od 7.049,-Kč/objekt/týden.

1-pokojový apartmán (44 m2) pro 4 osoby v rodinném domě se samostatným vchodem. Předsíň. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven stolem, 4 židlemi, 2 lůžky, 2 rozkládacími gauči, č/b TV+kabel a rádiem. Součástí pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout se sklokeramickou varnou deskou (2 plotýnky), ledničkou, překapávačem, remoskou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. El. topení. Na oplocené zahradě (800 m2) je k dispozici bazén (Ø 4,7 m, hloubka 1 m), venkovní posezení a krb. Zahrada je spoluužívána s majitelem a hosty z vedlejšího apartmánu. Oplocené parkování. Majitel vlastní malého psa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Lískovec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Lískovec

Malá vesnička na Českomoravské vrchovině asi 6 km severně od hradu Pernštejn. Místo je skvělým výchozím bodem pro cykloturisty, nenáročné turisty a třeba i houbaře. Koupání v místě (0,5 km) v rybníku, v Ujčově (3 km) nebo na nově vybudovaném koupališti v Bystřici nad Pernštejnem (9 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Bystřici nad Pernštejnem (9 km). Jízda na koni ve Smrčku (7 km). Rybaření ve Ujčově (3 km). Restaurace v Nedvědici (2 km), nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: hrad Pernštejn a Svojanov, Westernové městečko Šiklův mlýn u Zvole, Předklášteří s klášterem s proslulou bránou Porta coeli, jeskyně Blanických rytířů v Rudce u Kunštátu, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Ždáru nad Sázavou (památka chráněna UNESCEM).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Lískovec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Lískovec Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Lískovec nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace