Chalupa Liptovský Ján

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0533

Pronájem chalupy Liptovský Ján - podrobný popis

V NABÍDCE V ZIMĚ. 2-pokojová chalupa pro 8 osob na konci obce nedaleko lesa v těsné blízkosti léčivého pramenu. 2 ložnice. Oplocená zahrada s posezením. KOUPÁNÍ v Káďi (LÉČIVÝ PRAMEN) 50 m nebo na TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI 0,4 km. TURISTIKA: Jánská dolina. LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO JAVOROVICA 0,5 km. CENA od 13.279,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chalupa (58 m2) pro 8 osob na konci obce nedaleko lesa v těsné blízkosti léčivého pramenu a jen 400 m od termálního koupaliště. Předsíň. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba, remoska, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s vanou a WC. 2 ložnice: 1/ (17 m2) se 4 lůžky a TV, 2/ (20 m2) se 4 lůžky a stolem se 3 židlemi. Plynové topení. Na krásné oplocené zahradě (640 m2) se nachází venkovní posezení s přenosným grilem a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba, remoska, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Liptovský Ján je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Liptovský Ján

Lázeňská obec Liptovský Ján leží mezi Nízkými a Západními Tatrami, ca. 5 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše. Místo je ideální pro vyznavače koupání a vodních sportů, turistiky, cykloturistiky. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Koupání v místě v Kaďi - léčivý pramen (0,05 km) nebo na termálním koupališti (0,4 km). Koupání také v Aquaparku Tatralandia (největší na Slovensku, 6 tobogánů, vodní atrakce, termální voda) za Liptovským Mikulášem (12 km). Tenisové kurty a krytý bazén v místě (0,4 km). Jízda na koni v Kráľové Lehotě (10 km). Rybaření na Váhu (3 km) nebo v Liptovské Maře (od 10 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: horské túry do Jánské doliny, na horský masív Ohniště s velkou ledovou propastí, Ďumbier nebo Chopok; hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, Skanzen lidové architektury v Pribylině a Vlkolinci (památka UNESCO), Vysoké Tatry.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (0,5 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Lyžování v okolí

Liptovský Ján-Javorovica (0,5 km) (706 – 1000 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 3 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, 20 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Podbreziny (5 km) (585 - 700 m n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek: 0,55 km, náročnost: středně těžká, umělé zasněžování, 2 km běžeckých tratí. Opalisko-Závažná Poruba (10 km) (600 – 1050 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, 31 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, půjčovna lyží, skiservis. Jasná (25 km) (950 – 2024 m n. m.): 8 vleků, 3 lanovky, délka sjezdovek: 23,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařské školy a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Liptovský Ján

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Liptovský Ján Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Liptovský Ján nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace