Chata Liptovský Hrádok

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9551

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Liptovský Hrádok - podrobný popis

Pěkně a účelně zařízená 2-pokojová chata (cca. 48 m2) pro 4 osoby v oplocené zahradě (400 m2) u domu majitele. Předsíň. Obytná místnost (24 m2) je vybavená sedacím koutem (úprava na 2 lůžka), krbem a barovým pultem se 3 stoličkami. Barový pult odděluje od obytného pokoje kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička a el. konvice. Ložnice (14 m2) s dvojlůžkem. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Centrální vytápění. U chaty se nachází venkovní posezení a krb. Oplocené parkování v zahradě. Majitel neporušuje soukromí klientů!!! Majitel vlastní malého psa (kamarádský).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 1 km.
Krb Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Popis objektu majitelem

Chata stojí v tichom prostredí v malebnom centre horného Liptova. Chata je umiestnená v malom mestečku v údolí medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami. V blízkosti sa nachádzajú mnohé zaujímavé miesta, prírodné krásy a príležitosti na trávenie voľného času - turistika, vodné športy, prírodné a kultúrné pamiatky. Každý milovník prírody, horských prechádzok, vodných živlov a ostatných krás si tu určite nájde niečo blízké a bude sa chcieť do týchto končín vrátiť. Z chaty sú ľahko dostupné najvýznamnejšie a najvyhľadávanejšie turistické centrá Nízkych aj Vysokých Tatier, ako aj ďalšie nádherné prírodné zákutia v srdci Liptova.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 14,-EUR/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Liptovský Hrádok je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Liptovský Hrádok

Podhorské městečko Liptovský Hrádok leží v Liptovské kotlině na řece Váh mezi Nízkými a Západními Tatrami. Místo je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, náročnější cykloturistiku i k výletům do okolí za přírodními i historickými pamětihodnostmi. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jánu (7 km) nebo v aquaparku Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (14 km). Tenisové kurty a posilovna v místě (1 km). Krytý bazén a squash v Liptovském Mikuláši (11 km). Rybaření na řece Váh (0,5 km). Nákupy a restaurace v místě (0,3 km). Turistické cíle: krásy Západních a Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Račková, Tichá, Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická; výšlapy na Baranec, Kriváň nebo Rysy, lanovka na Lomnický štít); Belianská a Važecká jeskyně, Národopisné muzeum v Liptovském hrádku, Skanzen lidové architektury v Pribylině, archeologický skanzen Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Liptovský Hrádok

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jánu (7 km) nebo v aquaparku Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (14 km).
Rybaření v okolí Rybaření v řece Váh (0,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

Dotazy k pronájmu chaty Liptovský Hrádok Položit dotaz

Vloženo: 12.1.2014

Dobrý den, chtěl bych se informovat na ubytování v této chatě. Jsme rodina2X dospělí 3X děti (15, 12, 9 let ). Je možné rodinné ubytování v této chatě (v termínu od 9.-16.8.2014 ?) Děkuji za odpověď. Skoupý

Vážený pane Skoupý,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 9551 Liptovský Hrádok. Chata má kapacitu 4 osob, kterou bohužel nemůžeme překročit. Rádi bychom Vám proto nabídli v této oblasti jiné chaty a chalupy, které by mohly Vašim požadavkům vyhovovat:

0874 - chalupa Liptovská Anna

0350 - chalupa Kvačany

0348 - chalupa Vlašky

0537 - chata Liptovské Matiašovce

1125 - chalupa Kvačany

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 6.1.2013

Dobrý den,je možno si objednat chatu v hlavní sezóně na 12 dní.Děkuji za odpověď.
Vážený pane Musile, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 9551 Liptovský Hrádok. Ano, myslíme si, že s rezervací na 12 dní by neměl být problém, bude-li pobyt začínat v sobotu. V případě zájmu o konkrétní termín nás prosím kontaktujte na bezplatné telefonické lince 800 101 127.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace