Chata Liptovská Kokava

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0647

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Liptovská Kokava - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nová, pěkně zařízená 3-pokojová chalupa pro 7-8 osob na kraji obce s pěkným výhledem na Západní Tatry. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. KOUPÁNÍ na termálním koupališti v Liptovském Jánu 18 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K HORSKÉ TURISTICE. LYŽOVÁNÍ: Podbanské 12 km. CENA od 11.368,-Kč/objekt/týden.

Nová, pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (90 m2) pro 7-8 osob na kraji obce s pěkným výhledem na Západní Tatry. Obytná místnost (33 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, TV, jídelním a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutu je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (20 m2) se 3 lůžky, rozkl. křeslem pro 1 osobu; vstup na balkon, 2/ (32 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Topení na tuhá paliva (dřevo) nebo el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (370 m2) je k dispozici zahradní nábytek, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Sk/výměna

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Liptovská Kokava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Liptovská Kokava

Podhorská vesnička Liptovská Kokava leží v západní části Vysokých Tater, asi 9 km severovýchodně od Liptovského Hrádku. Místo je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, náročnější cykloturistiku i výlety do okolí. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jánu (18 km) nebo v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (25 km). Tenisové kurty v Račkově dolině (7 km). Krytý bazén na Podbanském (12 km). Jízda na koni v Králově Lehotě (16 km). Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Račková, Tichá, Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická; lanovka na Lomnický štít); Belianská a Važecká jeskyně, skanzen lidové architektury v Pribylině, hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Lyžování v okolí

v místě 1 vlek (1 km). Podbánské (12 km) (1000-1100 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,5 km, náročnost lehká (vhodné pro rodiny s dětmi), lyžařská škola. Štrbské pleso (30 km) (1360-1850 m. n. m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 4,2 km, všechny stupně náročnosti, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (18 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Štrbské Pleso (30 km): léčba dýchacích cest.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Liptovská Kokava

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Liptovská Kokava Položit dotaz

Vloženo: 12.6.2009

Dobrý den,
chci se zeptat na možnost ubytování ve vaší chatě v době od 22.7.-25.7. Jednalo by se o skupinu 6-8 osob. Rád bych se také zeptal na cenu ubytování, děkuji Michal Krška
Vážený pane Krška,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Liptovská Kokava č. 0647.
V hlavní sezóně poskytujeme ubytování v týdenních termínech (sobota - sobota).
Termín od 18.7. - 25.7.09 je zatím volný.
Cena: 13.293,- Kč/objekt/týden.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás kontaktujte na bezplatné lince
800 101 127 nebo e-mailem.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace