Apartmán Lipno nad Vltavou

1 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0428

Pronájem apartmánu Lipno nad Vltavou - podrobný popis

2-pokojový apartmán v 1. patře penzionu u lesa. Předsíň. Obytný pokoj se sedacím koutem (možnost spaní pro 2 osoby na rozkládacím gauči) a TV. V kuchyni (10 m2) je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Ložnice (9 m2) se 2 lůžky. El. topení. Hosté penzionu mají k dispozici stolní tenis a venkovní posezení. Možnost objednání snídaně, popř. večeří. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Lipno nad Vltavou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Lipno nad Vltavou

Známé rekreační středisko Lipno nad Vltavou leží v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava, asi 18 km jižně od Českého Krumlova. Koupání, vodní sporty (půjčovna loděk, katamaranů, plachetnic), rybaření v Lipenské přehradě (0,8 km). Tenisové kurty, krytý bazén (0,5 km), golf (1 km) v místě. Restaurace a nákupy (0,3 m) v místě. Turistické cíle: krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera), klášter ve Vyšším Brodě, hrad Rožmberk nad Vltavou, starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka chráněna UNESCEM), klášter Zlatá Koruna, barokní jihočeská architektura v Holašovicích (památka chráněna UNESCEM), České Budějovice.

Lyžování v okolí

Kramolín (2 km) (760-900 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 3,6 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 45 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Lipno nad Vltavou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Lipno nad Vltavou Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Lipno nad Vltavou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace