Chata Lipnice nad Sázavou

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0509

Pronájem chaty Lipnice nad Sázavou - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chata pro 6 osob v obci v oplocené zahradě. Obytná místnost. Kuchyně. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (3,6 m x 0,9 m), posezení. 4 HORSKÁ KOLA k vypůjčení. KOUPÁNÍ v zatopeném lomu 0,8 km. Zřícenina hradu, muzeum Jaroslava Haška (FESTIVAL HAŠKOVA LIPNICE), LETNÍ KINO v místě. CENA od 8.113,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (73 m²) pro 6 osob v obci ve svažující se zahradě (400 m²). Předsíň. Chodba. Obytná místnost (24 m²) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), TV; vstup na balkon (15 m²) s krásným výhledem do okolí. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, el. konvice a jídelní kout. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 80 l. 2 ložnice: 1/ (12 m²) se 2 lůžky, 2/ (12 m²) s manželskou postelí. Dětská postýlka k dispozici. Topení: akumulační kamna v obytné místnosti. Na oplocené zahradě je k dispozici bazén (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m), zahradní nábytek a přenosný gril. Za poplatek na místě lze pronajmout 4 horská kola – 300,-Kč/kolo/týden. 1 oplocené a 1 neoplocené parkování. Oplocené parkování ve svahu. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lipnice nad Sázavou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lipnice nad Sázavou

Malé městečko Lipnice nad Sázavou s dominantou středověkého hradu leží na Českomoravské vrchovině asi 10 km západně od Havlíčkova Brodu. Zvlněná krajina ČMV nabízí spoustu možností pro vyznavače cykloturistiky, nenáročné turisty, obdivovatele historických pamětihodností a také pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst. Koupání v místě v zatopeném lomu nebo rybníku (0,5 km – 0,8 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Havlíčkově Brodu (15 km). Jízda na koni v Čejově (5 km). Restaurace a nákupy (0,3 km v místě). Turistické cíle: Lipnice nad Sázavou (mohutná zřícenina gotického hradu, muzeum Jaroslava Haška, každoročně se zde koná festival Haškova Lipnice, folkové festivaly; letní kino), Světlá nad Sázavou (zámek, brusírna skla, východisko do Posázaví, Stvořidla – kaňon Sázavy), Ledeč nad Sázavou (hrad), Havlíčkův Brod (památník K. H. Borovského), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO), Jihlava (katakomby, ZOO), Polná (chrám Nanebevzetí Pany Marie, zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lipnice nad Sázavou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lipnice nad Sázavou Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lipnice nad Sázavou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace