Chata Lietava

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Sauna
Číslo chaty: 0407

Pronájem chaty Lietava - podrobný popis

Zahradní domeček (20 m2) pro 3-4 osoby v zahradě penzionu u bazénu. Vstup do pokoje (10 m2), který je vybaven gaučem, stolkem, 3 židlemi, TV, rádiem a maličkým kuchyňským koutem (dvojplotýnkový vařič, lednička, el. konvice), který je určen jen pro přípravu nejzákladnějších jídel. Přípoj vody je pouze v koupelně. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 60 l. Příkrý žebřík do podkroví se sníženým stropem (10 m2), kde se nacházejí 3 lůžka a 1 rozkládací křeslo (možnost přistýlky). El. topení. Na oplocené zahradě (500 m2), která je ve společném užívání s hosty penzionu, je k dispozici bazén (6 x 3 x 1,2 m), venkovní posezení, venkovní krb, zahradní gril, ohniště a kotlík na guláš. Šipky k dispozici ve společenské místnosti penzionu. Za poplatek možno využít sauny. Na místě si lze zajistit snídaně, popř. polopenzi. Oplocené parkování na parkovišti penzionu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lietava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lietava

Obec Lietava leží v údolí oddělující od sebe pohoří Malá Fatra a Strážovské vrchy, ca. 7 km jihozápadně od Žiliny. Místo je výborným výchozím bodem k horským túrám, vyjížďkám na kole i k poznávání historických památek. Koupání v Rajeckých Teplicích (9 km) nebo v Rajci (16 km). Tenisové kurty, posilovna, minigolf, půjčovna horských kol v Rajeckých Teplicích (9 km). Krytý bazén v Žilině (7 km). Jízda na koni v Brezanech (5 km). Nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: horské túry na Martinské hole, do Súlovských skal, na Kľak, do Vrátné doliny; hrad Strečno, rodiště legendárního zbojníka Jánošíka v Terchové, lidová architektura v Čičmanech, Žilina.

Lázně v okolí

Rajecké Teplice (9 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v Podhorie (5 km). Další vleky v zimních střediscích Malé Fatry v Rajecké Lesné, Čičmanech, na Martinských holích jsou vzdáleny (30 – 50 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lietava

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lietava Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lietava nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace