Chalupa Libějovice

7 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 14 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1740

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2017


Pronájem chalupy Libějovice - podrobný popis

Velmi pěkná prostorná 9-pokojová chalupa (198 m2) s maximální kapacitou 14 osob nabízí ideální letní pohodovou dovolenou na malebném tichém místě u Libějovického parku a zámku v rozlehlé oplocené zahradě. Chalupa je opticky rozdělena na 3 samostatné části, které se pronajímají společně jedné skupině hostů.

Část č. 1: Předsíň. Následuje průchozí kuchyně (18 m2), ve které je k dispozici sklokeramická varná deska, el. trouba, 2 ledničky, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a gauč. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny a TV+SAT. V první části chalupy se dále nachází koupelna (vana, WC, umyvadlo, pračka, bojler 120 l) a 2 samostatné ložnice (12 m2) s dvojlůžkem a 2/ (12 m2) s dvojlůžkem.

Část č. 2: Tato část je nejmenší. Skládá se pouze z předsíně, ložnice (dvojlůžko a lůžko) a koupelny (vana, WC, umyvadlo, pračka, bojler 135 l).

Část č. 3: Vstup do této části je ze zadní části zahrady. Předsíň. Následuje kuchyně (11 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a pohovka. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven gaučem, 2 křesly a TV+SAT. Součástí třetí části je dále koupelna (vana, WC, umyvadlo, bojler 135 l) a 4 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky, 2/ (12 m2) se 2 lůžky, 3/ průchozí (12 m2) se 2 lůžky a 4/ (6 m2) s 1 lůžkem.

K dispozici jsou 2 dětské postýlky. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt.

Chalupa leží ve velké udržované zahradě (2100 m2), která je samotnou chalupou opticky rozdělena na přední a zadní část. V přední části zahrady se nachází zapuštěný bazén (4 x 3,3 x 1 m, odsuvné zastřešení), pergola s venkovním posezením a přenosné ohniště s roštem. Na druhé části za chalupou mohou hosté využít druhý zapuštěný bazén (4 x 3,3 x 1 m, odsuvné zastřešení), pergolu se zahradním nábytkem a přenosným grilem, pískoviště a domeček pro úschovu jízdních kol. Oplocené parkování + 1 garáž. Bazény jsou v provozu od začátku června do konce září.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem 2 zapuštěné bazény s odsuvným zastřešením (4 x 3,3 x 1 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Chalupa se nachází v těsné blízkosti Libějovického parku a zámku. Zámek není přístupný veřejnosti.
Dobře vybavená kuchyně 2 kuchyně: 1/ sklokeramická varná deska, el. trouba, 2 ledničky, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2/ el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 100 kWh. Poplatek za dřevo 100,-Kč/kolečka. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Libějovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Libějovice

 • Obec Libějovice se nachází v malebné mírně zvlněné krajině jižních Čech cca. 4 km jižně od Vodňan (cca. 24 km jižně od Písku a cca. 29 km severozápadně od Českých Budějovic). Terén místní krajiny je ideální k cykloturistice (značená síť cyklotras) i k vycházkách do přírody. V okolí se nachází řada zámků, hradů i jiných cenných přírodních a historických pamětihodností. Koupání na Záhorském rybníku nedaleko Vodňan (9 km) nebo na koupalištích v Olešníku (18 km), v Hluboké nad Vltavou (24 km) nebo v Písku (26 km). Tenisové kurty v Truskovicích (3 km). Posilovna ve Vodňanech (4 km). Golf v Hluboké nad Vltavou (24 km). Restaurace (0,4 km) a nákupy (0,2 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Vodňany (Městské muzeum, Muzeum mlynářského řemesla, Rybářské muzeum),
 • Lomec (mariánské poutní místo, kostel Sv. Pany Marie),
 • Chelčice (památník Petra Chelčického),
 • Kratochvíle (zámek),
 • Helfenburk (zřícenina hradu),
 • Dub u Prachatic (zámek),
 • Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …),
 • Prachatice (městská památková zóna, rozhledna Libín),
 • Husinec (rodný domek Jana Husa), Protivín (Krokodýlí Zoo),
 • Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR, rozhledna Jarník),
 • Temelín (zámeček Vysoký Hrádek - infocentrum jaderné elektrárny),
 • Týn nad Vltavou (Městské muzeum ve zdejším zámku, rozhledna Semenec, plavby lodí po řece Vltavě, soutok Vltavy a Lužnice),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, zámek Ohrada, zoologická zahrada),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách, městský park Stromovka – je hojně využíván cyklisty a inline bruslaři),
 • Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO),
 • Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Libějovice

Cyklotrasy v okolí Přes Libějovice vedou cyklotrasy č. 1099 a 1221.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Záhorském rybníku nedaleko Vodňan (9 km) nebo na koupalištích v Olešníku (18 km), v Hluboké nad Vltavou (24 km) nebo v Písku (26 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Truskovicích (3 km).
Golf v okolí Golf v Hluboké nad Vltavou (24 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Vodňanech (4 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Libějovice Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Libějovice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace