Chalupa Lhota u Konice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0107

Pronájem chalupy Lhota u Konice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojový apartmán pro 4–6 osob v 1. patře zrekonstruovaného statku (chalupy) na okraji obce se samostatným vchodem. Obytná hala. Ložnice. VNITŘNÍ BAZÉN (9 x 3,5 x 1,2 m). STOLNÍ TENIS. KRBOVNA. OPLOCENÁ ZAHRADA: zahradní jezírko, krb, posezení. JÍZDA NA KONI v místě 0,1 km. CENA od 9.821,-Kč/objekt/týden.

Dvoupokojový apartmán (85 m2), pro 4 – 6 osob v horním patře zrekonstruovaného statku (chalupy) na okraji obce. Samostatný vchod, prudké schody. Prostorná obývací hala (38 m2) stylově zařízená jídelním koutem, kuchyňským koutem: el. vařič (2 plotýnky), lednička s mrazícím boxem a překapávač. Závěsem oddělený sprchový kout s umyvadlem. Samostatné WC. Prostorná podkrovní ložnice s velkým oknem (výhled na výběh s koňmi) je zařízena manželskou postelí, 2 lůžky, sedací soupravou (možnost spaní pro 2 osoby) a TV+SAT. Velká oplocená zahrada (500 m2) - zahradní jezírko, venkovní krb s posezením, stolní tenis. Krbovna. Zahrada je spoluužívaná s majitelem. Za poplatek na místě: vnitřní bazén 9 x 3,5 x 1,2 m, sauna, 2 horská kola.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povleční lze půjčit na místě za 50,- Kč/lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lhota u Konice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lhota u Konice

Klidná vesnička v malebné krajině Drahanské vrchoviny, asi 35 km od Olomouce. Lehce zvlněná krajina je atraktivní pro cykloturistiku. Tipy na výlet: hrad Bouzov (asi 20 km): 4 různé okruhy prohlídky hradu, víkendový program pro děti, jízda na koni, množství značených cyklistických stezek. Krasové jeskyně a koupaliště v Javoříčku (15 km). Arboretum, krasové jeskyně v Mladči (25 km). Bílá Lhota – zámecký park se vzácnými dřevinami (12 km). CHKO Moravský kras – krápníkové jeskyně, propast Macocha, jízda na loďkách po podzemní říčce Punkvě. Koupání, rybaření - Plumlovská přehrada (25 km), Boskovická přehrada, rybník Suchý (20 km) atd. Tenis 5 km. Jízda na koni, výuka jízdy na koni v místě. Restaurace 1 km. Nákupy 100 m.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lhota u Konice

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Lhota u Konice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Lhota u Konice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace