Chata Lhota - rybník Probošt

2 ložnice
Domácí zvíře
U vody
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0214

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Lhota - rybník Probošt - podrobný popis

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata (70 m2) pro 4-5 osob ve skupině několika chat na břehu rybníka u lesa. Vstup přes příkré schody. Obývací pokoj (20 m2) je vybaven krbem (krbovou vložkou), jídelním koutem, rádiem a TV; vstup na balkon. V kuchyňce (12 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a kávovar. Voda v objektu není pitná. Pro konzumaci je třeba používat vlastní balenou vodu. Samostatné WC s umyvadlem. Samostatný sprchový kout. V podkroví (příkré schody) se nachází průchozí pokoj (12 m2) se 3 lůžky; vstup na balkon a ložnice (20 m2) se 2 lůžky. K dispozici je garáž na malé auto nebo na odložení kol. Na neoploceném přírodním pozemku (600 m2) lze využít zahradní nábytek, houpací lavici, přenosný gril a ohniště. Je možno vypůjčit laminátovou kanoi. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
U vody Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a kávovar.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Borovanech (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení lze zapůjčit za poplatek 50,- Kč/ lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8 - 10 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lhota - rybník Probošt je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lhota - rybník Probošt

Skupina několika chat u lesa na břehu rybníka Probošt leží v klidném prostředí asi 1 km od jihočeské vesničky Lhota, cca. 12 km jihozápadně od Třeboně. Zdejší rovinatá krajina nabízí výborné podmínky k cykloturistice i k vycházkám do přírody. Možnost přírodního koupání na rybníku Probošt (10 m od chaty nebo 300 m od chaty na přírodní pláži rybníka). Koupání na rekreačním rybníku Svět, krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna a jízda na koni v Třeboni (12 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 20 km). Nákupy a restaurace v Borovanech (6 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada), Červená Lhota (zámek), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Žumberk (pevnost), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Římov (poutní místo), Novohradské hory.

Lázně v okolí

Třeboň (12 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lhota - rybník Probošt

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 20 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (12 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (12 km)

Dotazy k pronájmu chaty Lhota - rybník Probošt Položit dotaz

Vloženo: 4.5.2014

Je povoleno rybaření na rybníku , případně s jakou povolenkou ?

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0214 Lhota.

Na rybníku Probošt je rybaření zakázáno. Rybaření je možné na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 20 km). Informace k povolenkám Vám podá Český rybářský svaz.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 11.2.2013

Dobrý den,
je poblíž tohoto objektu půjčovna kol.
Děkuji
Jana Kožíšková
Vážená paní Kožíšková, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0214 Lhota. Nejbližší půjčovna kol je v Třeboni (12 km). V případě dalších dotazů se na nás můžet obrátit také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Lhota - rybník Probošt Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace