Chata Levoča

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0377

Pronájem chaty Levoča - podrobný popis

4-pokojová chata (80 m2) pro 7-8 osob v chatové oblasti u lesa. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, 2 lůžky, krbem, TV+SAT a rádiobudíkem. V kuchyni (10 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (7 m2) se 2 lůžky, 2/ (20 m2) se 3 lůžky a rádiobudíkem; vstup na balkon s posezením. V podkroví (příkré schody) je ložnice (10 m2) se 2 lůžky. Na neoploceném pozemku (400 m2) je k dispozici zahradní nábytek, posezení při ohništi a gril. Za poplatek jsou k vypůjčení 3 kola – 1 kolo/týden 600,-Sk. Neoplocené parkování. V zimě se doporučují řetězy. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie (1.12. - 30.4.).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Levoča je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Levoča

Chata se nachází v méně známé, ale taky překrásné oblasti – v Levočských vrších, asi 6 km od Levoči. Místní zvlněná krajina je ideální pro turistiku, cykloturistiku i k poznávání historických památek. Koupání a rybaření v místě (1 km) nebo na termálním koupališti ve Vrbově (15 km). Tenisové kurty a krytý bazén v Popradu (25 km). Posilovna v Levoči (6 km). Golf v Tatranské Lomnici (32 km). Restaurace v místě (2 km), nákupy v Závadě (3 km) nebo v Levoči (6 km). Turistické cíle: největší gotický oltář na světě v kostele sv. Jakuba, renesanční radnice s věží, městské hradby a poutní místo Mariánská hora v Levoči; Spišský hrad (památka UNESCO), letohrádek v Markušovicích, lidová architektura v Závadě, zámek v Kežmaroku, ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, Vysoké Tatry.

Lyžování v okolí

Krompachy-Plejsy (37 km) (470 – 912 m n. m.): 7 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 7,9 km, všechny druhy náročnosti, umělé zasněžování, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Starý Smokovec (43 km) (1025 – 1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny druhy obtížností, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Nejbližší lyžování na dvou sjezdovkách v Závadě (5 km).

Lázně v okolí

Nový Smokovec (43 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Levoča

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Levoča Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Levoča nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace