Chalupa Lazny

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Lyžování v okolí
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 1769

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Chata na víkend


Pronájem chalupy Lazny - podrobný popis

Velmi pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (120 m2) leží v malé šumavské obci Lazny a nabízí pronájem pro max. 12 osob. Vstup do chodby. Z chodby vpravo se vstupuje do obytného pokoje (25 m2), který je vybaven 2 sedacími soupravami, lůžkem a TV. Z chodby vlevo je přístupná kuchyně (18 m2), ve které je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka na nádobí, překapávač, topinkovač, toustovač, el. konvice, vinotéka (lednice na víno), jídelní kout pro 12 osob, dětská stolička, TV a rádio. Velká koupelna, do které se vchází rovněž z chodby, je vybavena masážním sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pračkou - bojler 180 l. V koupelně je připraveno vybavení pro děti (přebalovací pult, lehátko pro kojence, nočník). Z obytného pokoje vedou příkřejší schody do podkroví. Zde se z chodby vstupuje do 2 samostatných ložnic a na samostatné WC s umyvadlem. Uspořádání lůžek v ložnicích je následující: 1/ (22 m2) se 2 dvojlůžky, 2 lůžky, TV a klimatizací a 2/ (20 m2) se 2 dvojlůžky, 2 lůžky a klimatizací. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka. V podkroví pozor na snížený prostor pod šikmými postraními stěnami. Do podkroví není povolen vstup se psy. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt. Chalupa leží ve velké oplocené zahradě (cca. 1000 m2), na které mohou hosté využít zapuštěný bazén (4 x 3 x 1,2 m) s odsuvným zastřešením a solární sprchou, trampolínu (průměr 4,5 m), pergolu s venkovním posezením, zahradním krbem, lednicí a umyvadlem (studená voda), infrasaunu pro 3 osoby se sprchou (sprcha je v zimní sezóně mimo provoz), ohniště s lavičkami a vyžití pro děti (houpačky, skluzavka, pískoviště, dětský domeček). Na zahradě se nachází také malá králíkárna se 2 králíčky. Oplocené parkování. Zahrada chalupy je střežena kamerovým systémem se záznamem.

Na vyžádání je k dispozici výčepní zařízení. Jedná se o suché výčepní zařízení s maximální výtočí 60 piv za hodinu (narážeč Keg). Vratná kauce za vypůjčení výčepního zařízení činí 5.000,-Kč. Ceník výpůjčného je 1.100,-Kč/týden (týdenní pobyt) a 500,-Kč/víkend (víkendový pobyt).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný bazén (4 x 3 x 1,2 m) s odsuvným zastřešením a solární sprchou.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Klimatizace Klimatizace v podkrovních ložnicích.
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 4,5 m).
Sauna Infrasauna pro 3 osoby.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 100 m.
Krb Zahradní krb v pergole.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka na nádobí, překapávač, topinkovač, toustovač , el. konvice a vinotéka.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km). Pidipivovárek U Pujiče (0,2 km). Jídelna v Nezdicích (3 km) - možnost odnosu jídla na chalupu.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky a osušky do infrasauny vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna. Bez vlastní osušky nebudou zákazníci do prostor infrasauny vpuštěni!

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie (5,-Kč/kWh). Poplatek za dřevo (palivové dřevo umístěné pod zahradním krbem je zdarma, další dřevo za poplatek). Závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se pouze v případě, neuvede-li host chalupu při odjezdu do původního stavu). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Do podkroví chalupy není vstup se psy povolen.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lazny je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chalupa  Lazny je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 5 700,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Lazny

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Lazny

 • Vesnička Lazny leží v malebné šumavské krajině cca. 18 km jihovýchodně od města Sušice a cca. 10 km severovýchodně od Kašperských Hor. Okolí je jako stvořené k turistickým a cykloturistickým výletům po celé Šumavě a Pošumaví. Na své si přijdou ale i ti, kteří dávají přednost historickým památkám nebo pasivnímu odpočinku. Koupání na přírodním koupališti v Nezdicích na Šumavě (3 km), na koupališti v obci Žihobce (5 km) a v aquaparcích v Sušici (18 km) nebo v Horažďovicích (16 km). Tenisové kurty v místě (0,1 km). Posilovna, squash, bowling a půjčovna lodí pro sjíždění řeky Otavy v Sušici (18 km). Rybaření na řece Otavě (15 km) nebo na soukromém pstruhovém revíru ve Vacově (11 km). Zde také možnost zapůjčení rybářských potřeb a odkupu úlovku. Restaurace (0,3 km) v místě. Nákupy ve Strašíně (1 km). Pidipivovárek U Pujiče (200 m). Jídelna v Nezdicích (3 km) - možnost odnosu objednaného jídla na chalupu.

Turistické cíle:

 • Strašín (poutní kostel Narození Panny Marie, Strašínská jeskyně),
 • Kašperk (hrad),
 • Kašperské Hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických motocyklů, Kašperkohorský pivovar),
 • Sušice (Muzeum Šumavy, rozhledna Svatobor, rozhledna Na Sedle, Vrch Anděla Strážce),
 • Rabí (zřícenina hradu),
 • Javorník (Klostermmanova rozhledna),
 • Hartmanice (horská synagoga),
 • Velhartice (zřícenina hradu),
 • Hrádek u Sušice (zámek),
 • Mlázovy (Pohádková chalupa – výstava šumavských skřítků, strašidel a dalších pohádkových bytostí),
 • Plánice (Muzeum – rodný dům Františka Křižíka),
 • Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna),
 • Švihov (vodní hrad),
 • Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské; Povydří, prameny Vltavy, Tříjezerní slať, Chalupská slať, prales Boubín, …),
 • Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví),
 • Hoslovice (vodní mlýn, rozhledna),
 • Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví),
 • Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Lyžování v okolí

 • Nezdice na Šumavě (3 km): 1 vlek, délka sjezdovek: 1,6 km, večerní lyžování, běžecké tratě.
 • Kašperské Hory (10,5 km) (794 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,9 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 40 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Javorník (8 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,8 km, večerní lyžování.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lazny

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Nezdicích na Šumavě (3 km), na koupališti v obci Žihobce (5 km) a v aquaparcích v Sušici (18 km) nebo v Horažďovicích (16 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Otavě (15 km) nebo na soukromém pstruhovém revíru ve Vacově (11 km). Zde také možnost zapůjčení rybářských potřeb a odkupu úlovku.
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Pohorsku (1,5 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,1 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Sušici (18 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Lazny Položit dotaz

Vloženo: 24.2.2022

Dobrý den, je chata na pronájem volná nebo není k dispozici? Děkuji za odpověď.

Vážená paní Grulichová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1769 Lazny. Je nám líto, ale tato chalupa v roce 2022 nepronajímá. Naši aktuální nabídku chat a chalup k pronájmu naleznete na www.chaty-chalupy-dds.cz.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace