Kunvald

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo objekt: 0427

Pronájem objekt Kunvald - podrobný popis

3-pokojová jednoduše zařízená chata (60 m2) pro 4-6 osob nad obcí. Veranda. V průchozí kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, el. konvice a lázeňská kamna (z nich je čerpána teplá voda). Obytná místnost (15 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, kamny, TV a rádiem. Koupelna s vanou a WC – ohřev vody tuhými palivy v lázeňský kamnech, která jsou umístěna v kuchyňce. Voda v objektu užitková, po převaření vhodná ke konzumaci. V 1. patře (příkré schody) se nachází ložnice (20 m2) se 4 lůžky; vstup na balkon. V podkroví (příkré schody, snížený strop) je pak malá ložnice se 2 silnými matracemi. Topení na tuhá paliva, v 1. patře el. přímotopy. Na velké oplocené zahradě (2800 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, ohniště, pískoviště, houpačka. Oplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování Kunvald je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem  poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí objekt Kunvald

Obec Kunvald leží v Orlických horách, asi 6 km severně od Žamberku. Obec je výborným výchozím místem k hlavním turistickým a lyžařským střediskům Orlických hor, jakými jsou např. Rokytnice v Orlických horách, Říčky, Bartošovice v Orlických horách. Koupání v místě (2 km) nebo v Žamberku (10 km). Tenisové kurty a posilovna v Žamberku (10 km). Jízda na koni v místě (2 km). Rybaření na přehradě Pastviny (10 km). Restaurace a nákupy v místě (2 km). Turistické cíle: hrad Litice, zřicenina hradu Potštejn, Muzeum řemesel v Letohradu, dělostřelecká tvrz Bouda a další opevnění z druhé světové války, Vojenské muzeum v Králikách, zámky v Častolovicích, Rychnově nad Kněžnou, Litomyšli (památka chráněna UNESCEM).

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky v Rokytnici v Orlických horách (5 km). Říčky (10 km) (752-992 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 32 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí objekt Kunvald

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu objekt Kunvald Položit dotaz

  • K pronájmu objekt Kunvald nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace