Chata Krouna

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 0314

Pronájem chaty Krouna - podrobný popis

Rekonstruovaná chalupa (70 m2) v obci Krouna u silnice pro 4 osoby. Chodba. Obytná místnost (20 m2) je vybavena křesly a stolkem, 2 lůžky, kamny, TV+SAT a kazetovým magnetofonem. Ložnice (20 m2) s 2 lůžky. V kuchyni (10 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), kamna, lednička a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 120 l. Na neoploceném pozemku (300 m2) možnost posezení (dřevěné lavice), gril. Neoplocené parkování před chalupou.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00p


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba vody a el. energie, přistýlka 150,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Krouna je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Krouna

Obec Krouna leží na úpatí Žďárských vrchu, asi 8 km od Hlinska. Zvlněná krajina Ždárských vrchů je ideální k vycházkám do přírody (Devět skal, Žákova hora, Zkamenělý zámek) i cykloturistice. Koupání ve Svratouchu (5 km), na Velkém Dářku (30 km). Jízda na koni ve známém hřebčíně ve Slatiňanech (22 km). Krytý bazén a posilovna v Hlinsku (11 km). Vyhlídkové lety a koupaliště s tobogánem ve Skutči (10 km). Rybaření v Kameničkách (10 km). Golf ve Svratce (6 km). Restaurace ve Svratce (6 km), nákupy v místě (0,8 km). Turistické cíle: lovecký zámeček Karlštejn, skanzen lidové architektury na Veselém kopci, historické město a rodiště hudebního skladatele Bohuslava Martinů, benediktinský klášter na Sázavě, kostel sv. Jana Nepomuckého u Žďáru nad Sázavou (památka UNESCO).

Lyžování v okolí

Svratka (6 km) (660 – 745 m. n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,3 km lehké obtížnosti, umělé zasněžování, 40 km běžeckých tratí. Nové Město na Moravě (34 km) (650 – 730 m n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,5 km lehké obtížnosti, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 108 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Krouna

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Krouna Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Krouna nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace