Chata Křížovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9545

Pronájem chaty Křížovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 4-pokojová chata pro 6 dospělých a 2 děti uprostřed zeleně na okraji malé obce. Stylově zařízená obytná místnost: KRB. 3 ložnice. TERASA. OPLOCENÁ ZAHRADA: zahradní jezírko, krb, posezení. KOUPALIŠTĚ v Nedvědici 5 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hrad Pernštejn. CENA od 7.182,-Kč/objekt/týden.

Zděná 4-pokojová chata (110 m2) pro 6 dospělých a 2 děti uprostřed zeleně na okraji malé obce. Vchod přes verandu s možností posezení. Prostorný obývací pokoj se stylovým jídelním koutem, 2 masivními křesly a krbem. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, ledničkou, el. konvicí a mixerem. Koupelna se sprchou a WC. Malá ložnice (8 m2) s manželskou postelí. V prvním patře se nacházejí 2 další ložnice (20 a 16 m2), každá s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Terasa. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Udržovaná zahrada (600 m2) se zahradním jezírkem, venkovním krbem s posezením, lehátkem , zahradním nábytkem a slunečníkem. Parkování v garáži nebo na zahradě. V objektu pitná voda, obsahuje však větší počet dusičnanů, pro malé děti je tak nevhodná k pití.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky, trouba, odsavač par), lednička a mixer
Garáž Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Kč za lůžk

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,- Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Křížovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Křížovice

Malá vesnička ležící v klidném prostředí v srdci Českomoravské vrchoviny, oblasti bohaté na lesy, vhodné pro turisticky nebo cykloturisticky zaměřenou dovolenou. Okolí dominuje hrad Pernštejn u městečka Nedvědice (5 km) s koupalištěm, restauracemi. Žďár nad Sázavou (48 km): Muzeum historie knihy, krytý bazén, posilovna, jízda na koni. Předklášteří (15) klášter s proslulou Santiniho bránou Porta coeli. Rájec Jestřebí (37 km): zámek, sochy rytířů ve skále u Rudky (36 km). Zámek Lysice (38 km). Moravský kras (45 km) – krápníkové jeskyně, propast Macocha, jízda na loďkách po podzemní říčce Punkvě. Jízda na koni a nákupy v Černvíru (4 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Křížovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Křížovice Položit dotaz

Vloženo: 25.3.2009

Dobrý den, zajímal by mmne tento objekt, v termínu 06.05.-10.05.2009, je možné ubytování se psy ?
Vážená paní Polcarová,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Křížovice č. 9545.

U tohoto objektu není pobyt psa povolen. Tudíž Vám nemůžeme tuto chatu nabídnout.

Rádi Vám nabídneme jiné vhodné objekty dle Vašich požadavků, které nám můžete sdělit telefonicky na bezplatnou linku 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 15.3.2009

Je možné doplnit chatu o televizi či si ji přivést sebou. Je zde anténa?
Vážený pane Čajan,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu Křížovice č. 9545.

Vzhledem k tomu, že zde není anténa k dispozici, není možno zde připojit televizi.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace