Chata Kramolín

3 ložnice
Domácí zvíře
Koupání a vodní sporty v okolí
Maximálně pro 14 osob
Rybaření v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1272

Chata na víkend


Pronájem chaty Kramolín - podrobný popis

Nová pěkné zařízená 4-pokojová chata (110 m2) pro 14 osob leží na klidném místě u lesa v rekreační oblasti jen 200 m od Dalešické přehrady. Vstup do obytné místnosti (30 m2), která je vybavena jídelním prostorem, kuchyňským koutem, krbovými kamny a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (13 m2) se 4 lůžky. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ obytná (30 m2) se sedací soupravou, TV a s 5 lůžky a 2/ (24 m2) s 5 lůžky. Topení: el. přímotopy, dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (700 m2) se před chatou nachází zastřešená terasa s venkovním posezením a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kramolíně (5 km), hospůdka v místě (50 m) nebo v obci (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kramolín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Chata  Kramolín je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 000,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Chata Kramolín

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Kramolín

Vesnička Kramolín leží v těsné blízkosti Dalešické přehrady v jižní části Českomoravské vrchoviny cca. 12 km jižně od Náměště nad Oslavou (cca. 25 km jihovýchodně od Třebíče). Zdejší krásná příroda nabízí dobré možnosti k vycházkám do přírody a k cykloturistice. V okolí se nachází také řada cenných historických pamětihodností. Koupání, vodní sporty, vyhlídkové plavby lodí a rybaření na Dalešické přehradě (od 0,2 km). Nejlepší podmínky ke koupání (i pro menší děti) jsou na Hartvíkovické pláži s vyhlídkou z Wilsonovy skály (autem 10 km, lodí 2 zastávky). Tenisové kurty v Hrotovicích (8 km). Nákupy a restaurace v Mohelnu (5 km), hospůdka v místě (50 m), nebo v obci (0,5 km). Turistické cíle: Vodní nádrž Dalešice (nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou, exkurze do vodní elektrárny Dalešice), Kramolín (rozhledna Babylon), Dalešice (Dalešický pivovar známý z filmu Postřižiny), přírodní rezervace Mohelenská hadcova step, Náměšť nad Oslavou (zámek), Kralice nad Oslavou (památník Bible Kralické a bratrské tiskárny), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Rosice (zámek), Znojmo, Brno.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kramolín

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Dalešické přehradě (od 0,2 km). Nejlepší podmínky ke koupání (i pro menší děti) jsou na Hartvíkovické pláži s vyhlídkou z Wilsonovy skály (autem 10 km, lodí 2 zastávky).
Rybaření v okolí Rybaření na Dalešické přehradě (od 0,2 km)
Cyklotrasy v okolí
Tenis v okolí Tenisové kurty v Hrotovicích (8 km)

Dotazy k pronájmu chaty Kramolín Položit dotaz

Vloženo: 12.2.2014

Dobrý den, rádi bychom si pronajali Vaší chalupu v termínu 22-24.8. Je to možné? Nebo pronajímáte jen na celý týden? ¨ Děkuji, Jirásková

Vážená paní Jirásková,

děkujeme Vám za váš dotaz k chatě 1272 Kramolín. Během letních prázdnin lze chatu pronajmout pouze na týden (od soboty do soboty). Mimo letní prázdniny je možno objednat i víkend.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 20.1.2014

Dobrý den Chtěl bych se zeptat, kolik se pokládá záloha při rezervaci tohoto objektu na 2 týdny. Děkuji

Vážený pane Fiřte,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1272 Kramolín. Při rezervaci se skládá vždy záloha 50% z celkové ceny rezervace.

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace