Chalupa Králíky

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0734

Pronájem chalupy Králíky - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojový rekreační dům pro 10 osob v tiché čtvrti na kraji města. Obytná místnost. Kuchyně. 3 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: STOLNÍ TENIS, ELEKTRONICKE ŠIPKY, posezení, gril. KOUPALIŠTĚ jen 200 m. CYKLOTURISTIKA. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: naučná stezka Zemská brána. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

4-pokojový rekreační dům (130 m2) pro 10 osob v tiché čtvrti na kraji města. Chodba. Průchozí obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem a TV+SAT. V kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Schody do 1. patra, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (24 m2) se 2 lůžky a dvojlůžkem; vstup do koupelny se sprchovým koutem 2/ (20 m2) se 2 lůžky, patrovou postelí a umyvadlem. V mezipatře samostatné WC. Centrální plynové topení. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici stolní tenis, elektronické šipky, venkovní posezení a přenosný gril. 3 oplocená parkovací místa.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení k zapujčení na místě (50,-Kč/lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Králíky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Králíky

Městečko Králíky leží mezi Jeseníky a Orlickými horami, cca 5 km od hranic z Polskem. Zvlněná zalesněná krajina okolních hor nabízí pro turisty i cykloturisty výborné podmínky. Navštívit lze i několik významných historických památek. Koupání (0,2 km) na koupališti, tenisové kurty (0,2 km), jízda na koni (2 km) v místě. Rybaření na nedalekém rybníku (1 km). Restaurace a nákupy (0,2 km). Turistické cíle: horské túry na Suchý vrch s rozhlednou, na Kralický Sněžník nebo naučnou stezkou Zemská brána podél Divoké Orlice, Králíky (Vojenské muzeum, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze a další opevnění z druhé světové války), Letohrad (muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské), Litice na Orlicí (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Rychnov nad Kněžnou (zámek), přehrada Pastviny.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Králíky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Králíky Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Králíky nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace